Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Össze...

Szerintetek mit tegyek? Össze vesztem az egyik barátnőmmel és egész nap csesztet az iskolában! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:08
 1/5 A kérdező kommentje:
Könyörgök válaszolljatok!!! Szerintetek mit tegyek??
2011. jan. 4. 19:26
 2/5 anonim ***** válasza:

Küldd el a krva anyjába.

Mégis mit akarsz tenni, betapasztani a száját sziloplaszttal? :)

2011. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem vidd haza egy ejjszakara, de ugy hogy top ferfi legyel,es utana a kezedbol fog enni mint a galamb, hidd el nekem ez mindig bevalt,utana 1 hetig csendben lesz,ha jol dolgoztal!
2011. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Jaj bocsanat nem is neztem hogy no vagy vagy fiu ,ezer bocs,akkor uj tanacs szabadits ra egy fiut aki kezelesbe veszi igy a kezedet sem piszkolod be,de nem agressziv fiura gondolok hanem aki baratnot keres!
2011. jan. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Akkor nem igazi barátnő, ha csesztet egy veszekedésért! Ne kerülgesd a forró kását, vágj neki vissza.
2012. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!