Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akik vagdossák magukat:tulajdo...

Akik vagdossák magukat:tulajdonképpen mi értelme van, mert változni semmi nem fog tőle akármi baj is van, akkor meg mi?

Figyelt kérdés
2016. okt. 11. 00:14
 1/8 anonim ***** válasza:
"lelki fájdalmat fizikai fájdalommá alakítják" vagy valami ilyesmi. Talán jobban elviselhető. Én ha nagyon kiborulok, és pl nem bírom abbahagyni a zokogást erősebben végicsikarom magam. Megnyugtat. Elvonja a figyelmem. Pár szerencsére rég volt ilyen
2016. okt. 11. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem meg egyszerűen elmebetegek. Aki annyira szomorú, hogy saját testében kárt okoz, az már őrült. Nincs neki konkrét értelme, azért vagdossák magukat, mert az agyuk azon területe nem működik megfelelően, legalábbis abban az időszakban.
2016. okt. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Feszültséglevezetés. Nálam függőséget okozott régen.
2016. okt. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Cameroon ***** válasza:
33%
ez kifelé szól a világnak hogy hé emberek látjátok nekem bajaim vannak segítsen már valaki.de az emberek úgysem fognak mert csak önmagukkal törődnek és csak az érdek vezérli őket.
2016. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A körömrágásnak sincs értelme, attól még rágják.
2016. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 baraklay válasza:
Ha azt hiszed, hogy az emberek csupa értelmes dolgot csinálnak, akkor még nagyon sokat kell tapasztalnod a világból.
2016. okt. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ismerek én is egyet, aki a börtönben faragta össze magát. Azt mondták az ismerősei, azért tette, hogy az újonnan érkezőket megfélemlítsék. Láttam a forradásait. Úgy 5 centinként a karján és a mellén 7-8 cm hosszú és legalább egy cm széles forradások. Csak becslés, de volt rajta vagy 25-30 olyan forradás

Saját vélemény.

Én is félnék egy olyantól, aki a saját testét hasogassa egy pengével. Mit csinálna a haragosával?

2016. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Pszcihológiai okai vannak pl úgyérzik megérdemlik a büntetést, fájdalmat. De nyilván lehet ez csak tudatalatt.
2016. okt. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!