Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az első kedvenc...

Mi volt az első kedvenc zenekarotok?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál? Mért lett az? Most is az? Ha nem, most mi/ki/kik?


Nekem férfi létemre az első nagy kedvencem, és első saját kazettám a 5ive csapattól volt, 13 éves voltam.

Az egyik számuk, az "Everybody get up" miatt, aztán később a "When the light go out" c. számuk tette az i-re a pontot, hogy névnapomra kell egy kazi tőlük!

Egyáltalán nem tartom cikinek most sem, sőt hallgatom is őket, de 14 éves korom óta a most is létező Scooter a kedvencem! Jó választás volt, mert még mindig rajonghatok értük! :)

Nektek?



2016. nov. 11. 10:41
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

Amire nagyon emlékszem, hogy odavoltam értük, és nemcsak pár számukért, az a Backstreet Boys volt, olyan 9-10 éves lehettem akkor. Aztán ugye 14-16 éves koromban ciki volt, és titkoltam, aztán azóta nosztalgia :). Aztán volt minden, Blue, The Rasmus...

Most már inkább számok tetszenek, és nem nagyon rajongok egy kifejezett előadóért (mindig akad egy olyan, hogy picit stílust váltanak, és már nem az igazi... most a OneRepublic-kal és a Maroon 5-val vagyok úgy, hogy a legutóbbi dolgaik nem igazán tetszettek), és ha igen, akkor is inkább énekesekért.

2016. nov. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

9-es: Bonanzát én is imádom 7 éves korom óta, és az Elmondatott a kedvenc albumom :)

11-es: Arra emléxem, hogy a BSB sok tinilányban hagyott mély nyomot. Állandóan ment a Nick Carterezés :D

Egyébként a Scooter is egy olyan banda, hogy mindig változnak, de mivel 90%-ban jót adnak ki, kitartottam mellettük :)

2016. nov. 11. 12:22
 13/33 anonim ***** válasza:
Kicsi gyerekként Halász Judit :D Micimackó dala tetszett nagyon. :D
2016. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Irigy Hónaljmirigy, és most is az. :)
2016. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

Eleinte Offspringet hallgattam 11-12 évesen és az egyik ismerősöm megmutatta a Slipknotot 13 éves koromban és azóta is hallgatom őket.

17/F

2016. nov. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Thousand Foot Krutch. Minden dalszövegüket kívülről tudtam.
2016. nov. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:

Hooligans. 11 voltam

23L

2016. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Komolyabban szerintem a Hip Hop Boyzért rajongtam először, 8-9 éves korom táján, utána átnyergeltem a Spice Girlsre. Mára metálhívő lett belőlem, de néha rám tör a retróláz, olyankor jöhet minden, amit imádtam a kilencvenes években.
2016. nov. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy akik szerették a 90-es évek zenekarait, azok mennyien átpártoltak a rockra.
2016. nov. 15. 08:56
 20/33 anonim ***** válasza:

Ha a Hupikéktörpikék nem számít, mert az igaából nem zene, akkor a Hooligans. 9-10 éves korom körül. Azért, mert "menő" könnyen érthető szövegeik voltak, lazaságról meg ilyesmikről, amikkel tudtam azonosulni, pörgős dallamos zenével. Most is szeretem sok régi számukat, de már eléggé más a stílusom. Leginkább punk zenében utazom, de igazából mindent hallgatok, nagyon sok féle zene tetszik.

21l

2016. nov. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!