Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Nektek mi a kedvenc sex pózotok? Milyen pózt ajánlotok első alkalomra? (18/F)

Figyelt kérdés
Bármilyen tipp jöhet

2016. jún. 13. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a póztól hanem az előkészületektől függ inkább. Mondjuk ha nagy mérete van az aktívnak válasszatok olyan pózt ahol tudod fogni a farkának a tövét és te kontrollálod mennyire tud behatolni. Vagy pl háton fekve könnyen hozzáfértek mindketten a péniszedhez az is hasznos.
2016. jún. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit az első válaszoló javasolt háton fekvős póz, nekem ez az egyetlen ami nem jön be. Valamiért kellemetlen abban a pózban, nem tudom ugy élvezni mint "lovaglo" vagy "kutya" pózban. Gondolom ez erősen egyénfüggő, neked kell megtapasztalnod mi a legjobb, lehet hogy éppen az ami nekem nem jön be, szoval tanácsot nem nagyon tudok adni, csak megosztottam a tapasztalatom :) 27/p
2016. jún. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre a kutya a legjobb, legkényelmesebb melegként, anális szexhez.
2016. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
kb bármi jöhet de leggyakrabban kutyapóz, hason fekve-én fölötte, oldalról egyik lábát felhúzva, szemből és rajta fekszem..
2016. jún. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a hasonfekvős és a kutyapóz a kedvencem.

Háton+lábak a vállain és oldalazva is jó, de nekem a lovaglás nem jött be soha.


Első alkalomra a lovaglósat írják, hogy te szabályozhasd, meddig mehet az aktív. Ha kellőképpen elő vagy készítve, és figyelmes a partner, a kutya és a hasonfekvős is jó.

2016. aug. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!