Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt az első kedvenc...

Mi volt az első kedvenc zenekarotok?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál? Mért lett az? Most is az? Ha nem, most mi/ki/kik?


Nekem férfi létemre az első nagy kedvencem, és első saját kazettám a 5ive csapattól volt, 13 éves voltam.

Az egyik számuk, az "Everybody get up" miatt, aztán később a "When the light go out" c. számuk tette az i-re a pontot, hogy névnapomra kell egy kazi tőlük!

Egyáltalán nem tartom cikinek most sem, sőt hallgatom is őket, de 14 éves korom óta a most is létező Scooter a kedvencem! Jó választás volt, mert még mindig rajonghatok értük! :)

Nektek?



2016. nov. 11. 10:41
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nekem az első nagy kedvenc aki itthon akkoriban a legleglegmenőbb együttes volt, és a legegyedibbnek számított anno, a kinyírt szemöldökkel és tinccsel. Kozso!! :D Az Ámokfutókkal és Alvajárókkal :D Kajáltam mindenüket és még ma is meghallgatom a nagy klasszikusokat... :D Egyáltalán nem szégyellem... ma már nem meghatározó tagjai a zenei életnek, de örök életre beírták magukat a hazai zenei életbe... :D

Aztán jött a V-Tech és Kefír... :D Majd a külföldiek, BSB, Nsync, Real McCoy akik nagyon menők voltak... :D

De szerettem 9-10 évesnek lenni, imádtam. :D

Mai napig szeretem ezeket, attól függetlenül, hogy imádom az új dolgokat, legtöbbet mostanában minimal/techno vonalat hallgatok, Droplex, stb... :D

21/F

2016. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

Hát nekem most a Fall Out Boy a kedvencem.Imádom:)

12/l

2016. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

Road :3 9 éves korom óta a kedvencem :D

17/L

2016. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

Omega, a 80-as évektől még mindig rajongok értük bár mostanában nem nagyon vannak új slágerek

52

2017. jan. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
16 éves voltam.
2017. jan. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

Elso kimondottan kedvenc zenekarok talan a Limp Bizkit, Linkin Park voltak. Bizkit a mai napig kedvenc.


Imadtam azt az energikus vonalat amit kepviseltek.


Aztan szepen atnyargaltam a femesebb hangzasokra. Azutan az elektronikusra. Most ott tartok, hogy siman valtogatom szamonkent a Burzumot es a Current Valuet. Mar nem igazan erzek kulonbseget a stilusok kozott.


Zene es tetszik ennyi.

2017. jan. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 dq ***** válasza:

Sajnosbatár. Szerelem elsõ hallásra :D

Majdnem minden koncertjükön ott voltam.

Tavaly május környékén föloszlottak, most nincs kedvenc zenekarom.

2017. jan. 12. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Első kedvenc a Scorpions volt kb 12 évesen. Azért mert nagyon tetszett a zenéjük:D Most is szeretem őket, de most már nem igazán tudnék egy kedvencet választani.Talán az 1975 és 1978 közötti Rainbowt mondanám ha nagyon muszáj lenne.
2017. jan. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Backstreet boys!! :)

90-es vagyok és áltsuliban voltam hatalmas rajongójuk,minden elképzelhető dolgot gyűjtöttem ami velük kapcsolatos :D

Természetesen ma már csak szép emlék,de abszolút nem tartom cikinek ma sem,hogy ők voltak kedvenceim és a mai napig ha meghallok valahol egy bb számot egyből jobb kedvem lesz és muszáj énekelnem :D


Jelenleg nincs kedvenc előadóm,mindenevő vagyok.

2017. jan. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Vagy a Tatu, vagy a Linkin Park :D Már nem emlékszem, melyik volt előbb.

Most épp nincs kedvenc zenekarom, de ha olyan a hangulatom, ma is szivesen hallgatom őket.

18L

2017. jan. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!