Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak én szomorodok el, ha egy...

Csak én szomorodok el, ha egy lány egy másik fiút dicsér?

Figyelt kérdés
Facebook-on benne vagyok egy csoportban, aminek az a(z egyik) funkciója, hogy olyan embert találjunk meg, akivel nem nagyon volt esélyünk beszélni. Vagy éppen egyáltalán nem volt. Mindig írják a lányok, hogy ezzel meg azzal a fiúval szívesen kávéznának, szívesen megismernék őket. De engem valahogy sosem keres senki. :( Csak én veszem ennyire magamra?
2016. nov. 11. 18:24
 1/8 A kérdező kommentje:
Ma is pl. kiírta egy lány, hogy annak a srácnak milyen jó volt a személyisége... Ez olyan, mintha belém rúgtak volna...
2016. nov. 11. 18:25
 2/8 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen is ez a csoport?

Mármint mi a célja?

"Olyan embert találjunk meg, akivel nem nagyon volt esélyünk beszélni, vagy egyáltalán nem volt" Wtf?

Most ez egy ismerkedős csoport vagy mi?


Na mindegy, ennek az oka az lehet, hogy külsőre nem tetszel nekik, vagy maga a személyiséged.

2016. nov. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akit megpillantottál, megtetszett, de nem tudtál odamenni hozzá, mert mondjuk felszállt egy buszra. Vagy éppen beszélgettetek egy hosszú vonatúton, és miután leszállt, bevillant, hogy a ,,Francba, a nevét nem kérdeztem meg!" Így érthető?
2016. nov. 11. 18:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Szegeden láttalak - ez a csoport neve.
2016. nov. 11. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:

Mások sikerét saját kudarcként éled meg? Ez elég gáz.


Ha azt írnák, hogy "de jófej ez a Tomi, szemben a Bélával (veled)", azt mondom, jogos. De így magadnak csinálod a feszkót.


Semmi közöd hozzá. Ha lenne egy kövér, gonosz, ronda csaj, aki beléd lenne zúgva, de neked más tetszene, és neki rosszul esne, érdekelne? Nem. Az ő baja.

2016. nov. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hallod, te vagy a gáz!
2016. nov. 11. 20:22
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Wow, vajon miért nem téged dicsérnek a személyiséged miatt...
2016. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te kezdtél kötekedni, sz.arfaszú.
2016. nov. 11. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!