Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy ilyen...

Mit gondoltok egy ilyen Magyarról aki ilyent tetovál magára?

Figyelt kérdés

Szóval van egy ismerösöm akinek mindig is az volt az álma,hogy az Egyesült Államokban éjen és állampolgár legyen.

2005-be ment ki majd idővel megházasodott és nemrég állampolgár lett.


Ezután ezt tetoválta magára: "i'm proud to be an american" + egy amerikai zászló.


Azaz: "Büszke vagyok arra,hogy amerikai vagyok" valami ilyesmi jelent.


Nektek erről mi a véleményetek? Szerintem ezzel nincs semmi gond, igazából lehet,hogy Magyar, magyar szülőktől született Magyarországon. De attól már 11 éve kint él és valószínűleg ott fogja leélni az életét, így valamilyen szinten mégis amerikai.


Viszont nagyon sokan kivannak akadva ezen, családján belül is


Nektek erről mi a véleményetek?



2016. nov. 12. 16:33
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az ő élete, azt csinál ,amit akar. Ha neki így jólesik, hát szíve joga. Én mondjuk biztos nem tennék ilyet, tetoválást amúgy se csináltatnék magamnak semmilyen formában sem. Egyébként ha kint élnék az USA-ban és megszerezném az állampolgárságot arra lehet, hogy én is büszke lennék, de attól még továbbra is magyarnak vallanám magam.
2016. nov. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Sajnálom, de megértem. Élhetetlen lett ez az ország.
2016. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Karoly Horvath válasza:
29%

"Ne felejtsd el, hogy honnan jottél"

Magna cum laude - videki sanzon

2016. nov. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Az a véleményem, hogy rohadtul irritáló az, amikor a ,,magyar" szót nagybetűvel írják. Tipikus jobbos hülyegyerek vagy te is. (Mielőtt jönne a fika, a baloldal is csessze meg!)
2016. nov. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Amerika a bevándorlók országa.


Azon mindenki kiakad, hogy innen csak elmenni akarnak az emberek. De azon senki sem gondolkozik el, hogy ennek mi az oka. Pláne nem tesznek ellene semmit azok akik tehetnének.

2016. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem suttyó az illető. White-trash szint, az itthoni mélyenszittya nagymagyarország pólós "nem felejtünk" tetkós wannabe-skinhead amerikai megfelelője.


Sosem jött be a nacionalizmus. Teljesen mindegy milyen nemzetiségű, hol él, milyen nyelvet beszél; ha valaki egy ország tőle független eredményeire veri a mellét, akkor tízből kilencszer idióta az illető.

2016. nov. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel akarja kifejezni, hogy ő büszke arra, hogy már közéjük tartozik.Az más kérdés, hogy èn egyik nemzethez se kötelezném el magam bárhol is éljek, valamint személy szerint úgy gondolom, hogy az amerikai álom, amit a magyarok ès európaiak hajhásznak az mèg az amerikaiak nagy részének is csak álom.
2016. nov. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!