Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a melegekről?

Mit gondoltok a melegekről?

Figyelt kérdés
Mármint ti egyetértettek azzal hogy egyes rajzfilmekben utalnak erre (pl: Egy bogár élete c. filmben a katica) Továbbá szerintetek mit kéne tenni, hogy az ország többsége hanemis szeretni de elfogadni tudja a melegeket és nem bántja vagy sérti meg őket? Válaszotokat előre is köszönöm ! :) (1. Nem, nem vagyok meleg csak anyagot gyűjtök. 2.Sajnálom, hogy nem a legprofibb a kérdés megfogalmazása és helyesírás. )

2016. nov. 5. 20:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
17%

Engem például irritál a médiában szereplők hozzáállása.

Az éven ellentüntető se volt, szal nem maradt más, hát leálltak hisztizni a kordonok miatt.

Persze ha nem lettek volna, aztán mégis megjelenik egy társaság és meggépeli őket, akkor meg azért lett volna a rinya.

A legirrtálóbb, hogy erről a tényről nem szabad beszélni, mert majd úgy is törlik.

Szánalmas.

2016. nov. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
Semmit nem kéne tenni az elfogadtatásukért. A társadalomba és a keresztény kultúrába nem illenek, ha nem tudnak normálisként élni, menjenek oda ahová akarnak.
2016. nov. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Támogatom őket.

Az kénne, hogy a média ne azt a pár embert mutassa akik rózsaszínben vonaglanak.

De hát nekik kell a nézettség. A média szánalmas!!!

2016. nov. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én szerintem fontos, hogy egyszintben legyenek a társadalomban velünk mert csak így tudunk egy jobb világot teremteni. (igen tisztában vagyok vele hogy ez az én kérdésem, de azért válaszoltam rá)
2016. nov. 5. 21:00
 5/17 anonim ***** válasza:
14%

Egy szinten vannak.Nem látok nagy különbséget az átlag paraszt között, aki ugat a melegek miatt meg a szintén vergődő homi között.

Megy az anyázás oda-vissza. Kész röhej a média propaganda is, ami próbálja úgy beállítani a melegeket, mint valami 20 diplomás értelmiségi réteg.

Aztán a Westendbe mikor bemész a budiba, akkor ott szopják egymást.

Tavaly volt például egy kirekesztő cikk, melyben előadták, hogy a homik sokkal toleránsabb és intelligensebb gyerekeket neveknek.

Na most fordítva vajon lement volna ez a riport?


Arról nem is beszélve, hogy ez nem a homik kiváltsága, mindenhol jellemző, ahol valamilyen kisebbségben él a család(tehát egy rákos gyerekkel rendelkező család is toleránsabb lesz, mert tudják, hogy milyen)

2016. nov. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
4%
Azt gondolom róluk hogy ********************
2016. nov. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

Annyit, hogy amig polgarpukkasztoan viselkednek bizonyos rendezvenyeken ne csodallozzanak ha a polgar utalja oket. Aki kepes normalis civilizalt emberkent viselkedni azokkal senkinek nincs baja, mert nem mondod meg roluk ranezesre es nem is hangoztatjak, mert ez a maganugyuk.


Azt az ostobat aki meg a keresztenyseggel peldalozik itt bele kene lőni a tobbi szektas haverjaval a gangeszbe. Nehany homi nelkul most nem lenne lehetoseged a neten marhasagokat irni, szal inkabb a kuss allna jol a fajtadnak. #nooffense

2016. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

"Mit gondoltok a melegekről?"


Semmit. Emberek, .... már amennyiben emberi módon viselkednek.

A szexualitás meg hidegnél, melegnél magánügy, amennyiben nagykorú partnerrel, annak beleegyezésével, négy fal között történik.

... csak tényleg ne tegyék kötelezővé!

2016. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Ugyanmár...

A melegség létezik. Állatoknál is, embereknél is....

Nem tudom... az itt válaszolók közül jelentkezzen az, akinek az életére, a megélhetésére, a karrierjére, a családjára bármiféle veszélyt jelentenének ezek az emberek? A melegség egy szexuális beállítottság. Olyan, mint az etnikum, a magasság stb. Adottság.

A homoszexualitás attól az, hogy egy férfi/nő nem az ellentétes nemhez vonzódik/lesz belé szerelmes, hanem a vele azonos neműbe. Ez mitől nem lehet szerelem? Ez az elvi háttere.

Akkor a pride. Vannak ilyen jobboldali médiák, tudod. Minden rendezvényen vannak "rendbontók", kirívó egyéniségek. A pride tulajdonképpen egy teljesen békés demonstráció. Emberek végigvonulnak az Andrássyn. És ezek a médiumok ezeket adják le. Ugye volt pár éve, hogy egy emberke egy faszt rakott a régi MO térképbe, és azt vette a nyakába. És az a média azt vette fel és adta le. És akik azt nézik, azt gondolják, hogy az egész rendezvény provokatív. Mert a nem tudom hány ezer emberből egynek olyan öltözéke volt. Ezt úgy hívják, hogy marketing.

Említették előttem, hogy a melegek intelligensebbek. Érzelmi intellektusuk fejlettebb, erre kutatások is vannak. Szerintem ugyanannyira intelligensek a melegek, mint hetero társaik.

Egy szó mint száz, ma azt nézik furcsának, akik nem ismerik el a négerek szavazójogát. 50 év múlva a melegek házassága ugyanolyan elfogadott lesz, mint ma a négerek.

Ha bármi kérdésed van az anyagodhoz, nyugodtan írj privit.

[link]

2016. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
50%

Mindig voltak, mindig lesznek, ahogy az összes többi szexuális deviancia is, amit nem tesznek a kirakatba.

Ennek azért van ekkora fenék kerítve, mert politikai célokra fel lehet használni ilyen vagy olyan oldalon.

Plusz még az egyes vallásokat is lehet vele támadni, mert tiltják és nem ismerik el őket családként.

(Megjegyzem, a házasság intézménye egyre inkább elavul, ők meg egyre inkább erőltetik. Mi a fenéért?)

No meg világszerte azok között az emberek között, akiknek szavuk van a közvéleményben sok a homokos, ezért csinálják a propagandát.

Nem kellene velük foglalkozni, akkor nem nyernének jelentőséget.

2016. nov. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!