Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajotok a vv tivy típusú...

Mi bajotok a vv tivy típusú emberekkel?

Figyelt kérdés
???

2016. nov. 15. 10:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elsősorban az, hogy gőzöm nincs, ki ah
2016. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom nincs vele, főleg, hogy halovány gőzöm sincs, ki az illető.
2016. nov. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Számomra mindenki leírta magát, aki egyáltalán jelentkezik egy ilyen műsorba. Bajom nincs velük, de emberileg nullának tekintem őket.
2016. nov. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs, hogy ő milyen típusú, de azért megvan az erős (negatív) véleményem arról is, aki egyáltalán jelentkezik és szerepel egy ilyen műsorba, és arról is, aki nézi és követi. Leginkább azért, mert hiányos intelligenciáról árulkodik a dolog, ami számomra fontos nem csak a párkapcsolatomban, de bármilyen emberi kapcsolatomban. Buta és sekélyes emberekkel nem barátkozom és nem ismerkedem, számomra lelombozó, hogy egyáltalán léteznek, de ez már csak az én intellektuális sznobizmusom :D
2016. nov. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerencsére sok tapasztalatom nincs vele, de kevés dolog jut róla eszembe... Ezek közül néhány:

- idióta

- nagypofájú tuskó

- Taigetosz-szökevény

- feltünési viszketegségben szenvedő fazon

- még egy indok, hogy ne nézzek tv-t.


Ha véletlenül TV-t is nézek, akkor marad a hírferdítő műsor, időjárás saccolás és a Kungfu panda :D

2016. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
47%

Ezt egy másik kérdésben már alaposan kifejtettük, bár szerintem ezt is te írtad ki. :D


www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__8230599-csajok-ti-jarnatok-vv-tiv-tivyhez-hasonlo-karakterrel

2016. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Mik ezek a vv tiviys kérdés most gyakorin, nem unjátok?:D

És semmi majom vele, meg senkivel se, mindenki azt csinál amit akar :D

2016. nov. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:
100%
Nekem azokkal az emberekkel van csaj bajom, akik akkora agyhalottak, hogy ilyen műsorokat néznek.
2016. nov. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
93%

A VV-t nem nézem, de a srác egy-két videóját láttam (sztem íazt is a gyk miatt, mert nem értettem, miért van a "szökik a málna" minden 2. kérdésben :D)... hát végig sem tudtam őket nézni, kb. az IQ-m zuhant attól, amit láttam.


A legnagyobb baj sztem vele, hogy buta, műveletlen, faragatlan, és erre még büszke is (aztán hogy ezen felül még hogy múlta felül/alul magát a VV-ben, nem tudok nyilatkozni). Arról nem is beszélve, hogy arcra is kb. ez a "tuti nincs agya" típus.

2016. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7%

"Mi bajotok a vv tivy típusú emberekkel?"

+

"Szerencsére sok tapasztalatom nincs vele, de kevés dolog jut róla eszembe... Ezek közül néhány:

- idióta

- nagypofájú tuskó

- Taigetosz-szökevény

- feltünési viszketegségben szenvedő fazon"


+ pénzes

+ celeb is


Akkor 10/10 álompasi lesz lányoknál/nőknél.Tőlük nedves lesz bugyiuk. :-)

2016. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!