Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Emberek, mi a bajotok a...

Emberek, mi a bajotok a félős, nem magabiztos, kissé tesze-tosza emberekkel? Miért jó őket szivatni?

Figyelt kérdés
2016. szept. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:
:D az leginkább az ilyen ember aki azt mutatja, hogy stabil magabiztos (mert egyébként mindenki ezt próbálja mutatni). Az emberek 80% legalább, de inkább több nem magabiztos, és tesze-tosza és retteg mivel ilyen világban élünk ami ezt következményezi. Mutatni bármit tudnak az emberek.
2016. szept. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

A tesze-tosza emberek a legrosszabbak..


-Este jó neked a 8 óra?

- Hát még NEM TUDOM,TALÁN ráérek ez attól függ,hogy xy mit mond aztán MAJD meglátom még,ha fél 9 kor még nem vagyok otthon akkor VALÓSZÍNŰ,hogy mégsem érek ra.

2016. szept. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes ember nem szívatja őket, akik ezt teszik, általában erkölcsi, de gyakran szellemi fogyatékosak is.
2016. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez is egy "jó" tulajdonságunk...
2016. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem jó hogy bántják őket. Nincs baj velük. Kivétel magam, haragszom néha magamra, hogy ilyen vagyok. Ekkor elmegyek egyedül csavarogni és elmúlik. Egyedül jó, akkor teljesen mindegy, hogy milyen vagyok.
2016. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!