Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor találom meg végre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor találom meg végre a páromat? Miért nem akar ma már senki normális kapcsolatot, csak szexet? Mi a fene van a emberekkel, de tényleg?

Figyelt kérdés
26/N vagyok, nem értem, hogy miért mindenki csak szexelni akar velem, miért nem tartanak alkalmasnak egy normális kapcsolatra? Teljesen el vagyok keseredve, nemsokára szeretnék családot, gyereket, de ilyen környezetben e is esélytelen. Mi van a emberekkel?
2016. nov. 2. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
13%
Mert csak 10/10-es kategóriába keresgélsz, tudod létezik az alatti szint is... Csak a nők pityognak inkább minthogy észrevegyék őket.
2016. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
19%

Én nőben nem igazán találok ilyen…!

26/F

2016. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
9%
Mert a kedves nő társaidnak nem kell komoly kapcsolat, "éljünk a mának" mentalitást folytatnak
2016. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%

Mi ez a szintezős baromság? Milyen szintek?

Honnan szeded ezt a hülyeséget?

Rengeteg a kretén ember, mimt a fenti példa is mutatja, nehéz megtalálni azt, amelyik kicsit is értelmesebb egy majomnál. De nincs késő fiatal vagy még, és csak akad még olyan pasi aki nem szintekben méri az embert.

2016. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

Te mit/miket teszel annak érdekébe, hogy párod legyen?

"nem értem, hogy miért mindenki csak szexelni akar velem"

Azért érdekelne, milyen a ruha készleted, hogy öltözöl. Ha harisnya és mini szoknya van rajtad amiben úgy festesz mint egy útszéli prosti=mindenki csak szexelni akar. Logika.. Egy komolyabb lány komolyan is öltözik

2016. nov. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem 10/10-es fiúkat keresek, hanem olyat, aki nekem bejön, lehet ő bármilyen. A ruhatáram teljesen átlagos, mint a mai korombeli lányoknak, remélhetőleg a mentalitásommal sincs baj. A baj azzal van, hogy millió-egy fiú "udvarol" és a végén mégsem akarnak tőlem semmit, maximum barátság extrákkal kapcsolatot, akkor is, ha fél évig váratod őket a szexsszel, meg akkor is, két-három hét után fekszel le velük. Nem akarnak semmit, csak még élni, pedig soha senkitől nem vettem el a szabadságát, ezért ez nagyon elkeserítő.
2016. nov. 2. 21:07
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Hát én őszintén szólva egyetlen egynek örülnék akivel lehetne családot tervezni, s közös programokat.26F
2016. nov. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
89%
Persze, hogy ezt a kérdést is a sok nőgyűlölő, szerencsétlen rinyagép találja be a megannyi "bölcs" okoskodásukkal együtt. Először is rohadtul nem kell kihívóan öltözni ahhoz, hogy valakitől csak szexet akarjanak vagy pl beszologassanak nekik az utcán, de nyilván honnan is tudnátok.... Manapság már ez a menő, hogy összejarunk dugni, kapcsolat persze nem kell, mert mi az hogy felelősség, bizalom, őszinte szeretet stb, még csak hírből sem ismert fogalmak egyes férfiaknak, de egyértelműen ezért is a nők a hibásak. Csak azért mert ti szerencsétlenek vagytok párkapcsolat meg gondolom az élet számos területén és meg vagytok keseredve, még nem kell általánosítani és beszologatni! Még is honnan a jó fenéből veszed pl "kedves" 1-es, hogy a kérdező csak 10/10es pasikkal áll össze?! Annyira szánalmas ez a hozzáállás.. Egyáltalán nem csak a tökéletesen jóképű, izmos és pénzes pasikkal jönnek össze a nők, de ugyan ezt honnan is tudná az, aki az orránál nem lát tovább és bele van fulladva a saját önsajnálatába..? Sehonnan..
2016. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben megértem a problémád. Férfiként én is ezt látom, hogy sok ismerősöm csak azért hajtja a nőket, hogy pár numerát kiharcoljanak, és utána mennek a következőre. Nyilván mindenki úgy éli az életét, ahogy szeretné, csak kicsit zavaró, mikor az ember próbál ismerkedni egy nővel, de csak azt kapja, hogy "te is biztos olyan vagy, mint a többi pasi, csak kihasználni akarsz". Pedig van, aki tényleg komoly kapcsolatban gondolkodik, hozzád hasonlóan családot szeretne.

Arra mondjuk kíváncsi lennék, milyen férfiaknak adsz esélyt, hogy mi az ideálod. Sok nő akaratosan ragaszkodik a macsó rossz fiú típushoz, ezt pedig az "alfák" ki is használják.

No meg ugye kérdés, hogy szoktál ismerkedni. Ha neten, akkor ne csodálkozz, ha csak olyanok találnak meg, akik egyből az ágyba akarnak cipelni. Sajnos ilyen világot élünk. Szoktál kezdeményezni te is, vagy várod, amíg a férfi lép?


30F

2016. nov. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

21:18 válaszát nagyon adom.

Igen amúgy nekem inkább az ilyen gyerekarcú, vidám srácok jönnek be, de ezt leírni nem lehet, egyszerűen csak látom, hogy az egyik tetsik, a másik nem... és főleg interneten ismerkedem sajnos, nem marad munka után erőm még bulizni járni, munkahelyen pedig csak nők vagyunk. Hétvégente eljárunk a barátnőimmel beülni valahova, de sajnos nem minden hétvégén, és egyre kevesebb barátnőm van, mert már mindenkinek van valakije, így azzal sem tudom lekötni magamat. Néha eljárok sportolni, meg hívok mindenkit mindenfelé, de soha senki nem ér rá, vagy nincs kedve, dolgozik, fáradt, stb... :/

2016. nov. 2. 21:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!