Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

ELVESZTETTEM A KONTROLT-A KOVETKEZO MONDATOK A HOZZATARTOZOIM GONDOLATAI...

15 éves lány vagyok szerető családból.. (tehát nincs szeretet hiányom)

Olyan mintha bekattant volna bennem valami rossz kiskoromba..

Kiskorom óta hazudozok a szüleimnek a barátaimnak bárkinek aki szembe sétál velem az utcán és elhiszik az egészet. Mindig rendben voltam, elvagyok magammal de olyan barátaim akik több évig velem voltak nincsenek, egyszerűen nem birom az embereket magam körül sokáig.. egy idő után lenézem őket. Sose tanultam jól mert egyszerűen untat a tanulás de az IQ-m az átlagnál 2x. magasabb. Ha egyest kapok egyszeruen nem erdekell.

Nincsenek érzéseim.. Nem érzek olyan fájdalmat legbelül.. nem érdekell ha elvesztem a pénzem nem fáj ha megrongálják bármimet ha meghal valakim, szerelemet egyáltalán nem éreztem még soha max 2-3napig tetszik valaki utána már őt is lenézem. Mindenbe beletorodok...A humorom a gondolkodásom a mondanivalóm megnyerő bárki számára, az emberek bármit megcsinálnak nekem. Semmilyen empátiát nem érzek senkivel szemben.. pl: ha egyik osztálytársamnak eltörik a keze vagy stb nem sajnálom egyáltalán sőt úgy vagyok vele, hogy sajnáltatja magát. Ha valaki beszól nem szólok vissza mert nem érdekell senki kicsinyes viselkedése.. Sorozatokat amikben öldöklés/vér van simán végig nézek akár mosolyogva is (pedig rosszul vagyok a vertol). Csak szorongást érzek ennyi az össz vissz érzésem. Soha nem voltam depresszios mivel mindent leszarok.. Mi lehet a bajom? Pszichopata vagy esteleg szociopata/skrizofen lennek? Kérlek segítsetek.. (3hét múlva megyek pszihologushoz).

TUDOM, HOGY EZ IGY BORSZASZTOAN FLEGMA FOGALMAZAS DE EZ A VALOS TENY AZ ELETEMMEL KAPCSOLATBAN.. AKINEK TELLEG VAN VALAMI OTLETE, HOGY EZ MIERT VAN VELEM IRJON!!!!!



2016. nov. 15. 15:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
6%
Dikk :D Pont ilyen vagyok xd Csak én durvább dolgokat is csinálok.Szerintem örülj annak,hogy nem szenvedsz,mint a többi ember.
2016. nov. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Írjatok még többen!!
2016. nov. 15. 15:53
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán csak kamasz vagy.
2016. nov. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmi bajod, csak nem vagy egy együttérző, depizős típus.
2016. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%

"de az IQ-m az átlagnál 2x. magasabb."


Az szorzás sem az erősséged ahogy látom.


Egyébként nem pszichopata vagy, hanem csak egy buta ...csa. Majd megkomolyodsz ha idősebb leszel.

2016. nov. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy pszichopata.

Jók a jegyeid, pedig szinte nem tanulsz? Valakinek fogékonyabb az agya, és jobb a memóriája.

Szívesen nézel véres sorozatokat? Ízlés kérdése.

Nem voltál depressziós, és állítólag nincsenek érzelmeid? Ilyen a személyiséged. Valaki könnyebben átlendül a fájdalmain, és nem áll le rajtuk.

Röviden szólva, iszonyat flegma vagy.

Összeségében egy teljesen átlagos kamasz vagy, de, már nem bántásból, azon sem lepődnék meg, ha kamu kérdés lenne...

15/L

2016. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Elnezest, hogy oda irtam egy pontot veletlenul, nyilvan ez tukrozi a tudasomat.

Valaki olyan is irjon aki nem csak "kamaszoz". Koszonom

2016. nov. 15. 16:51
 8/23 anonim ***** válasza:
76%
Mindig meglep, hogy két 15 éves lány között milyen hatalmas különbség tud lenni.
2016. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%

Akkor mit vársz, mit írjunk, ha egyszer ez az igazság? Teljesen normális vagy, az életkorodnak megfelelően viselkedsz.


Ha azt szeretnéd hallani, hogy: "ajajj baj van, ez nem normális, lehet tényleg pszichopata vagy"


-még az is normális, mert ebben a korban sokan ki akarnak tűnni, van, aki vagdossa magát és tetőig feketébe öltözik van, aki meg azt állítja nincsenek érzései. Fogadd el, amilyen vagy, ne akarj beteg lenni, ha ki akarsz tűnni valamivel, hát tanulj még keményebben és tűnj ki azzal, hogy gimisként egyetemi tananyagokat is tudsz vagy minden nap olvasol. Az sokkal menőbb és vonzóbb, mint az, ha pszichopatának kiáltod ki magad.

2016. nov. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Na es akkor meg mindig a normalis segitokesz kommentekre varok..!!!!
2016. nov. 15. 16:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!