Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

ELVESZTETTEM A KONTROLT-A KOVETKEZO MONDATOK A HOZZATARTOZOIM GONDOLATAI...

15 éves lány vagyok szerető családból.. (tehát nincs szeretet hiányom)

Olyan mintha bekattant volna bennem valami rossz kiskoromba..

Kiskorom óta hazudozok a szüleimnek a barátaimnak bárkinek aki szembe sétál velem az utcán és elhiszik az egészet. Mindig rendben voltam, elvagyok magammal de olyan barátaim akik több évig velem voltak nincsenek, egyszerűen nem birom az embereket magam körül sokáig.. egy idő után lenézem őket. Sose tanultam jól mert egyszerűen untat a tanulás de az IQ-m az átlagnál 2x. magasabb. Ha egyest kapok egyszeruen nem erdekell.

Nincsenek érzéseim.. Nem érzek olyan fájdalmat legbelül.. nem érdekell ha elvesztem a pénzem nem fáj ha megrongálják bármimet ha meghal valakim, szerelemet egyáltalán nem éreztem még soha max 2-3napig tetszik valaki utána már őt is lenézem. Mindenbe beletorodok...A humorom a gondolkodásom a mondanivalóm megnyerő bárki számára, az emberek bármit megcsinálnak nekem. Semmilyen empátiát nem érzek senkivel szemben.. pl: ha egyik osztálytársamnak eltörik a keze vagy stb nem sajnálom egyáltalán sőt úgy vagyok vele, hogy sajnáltatja magát. Ha valaki beszól nem szólok vissza mert nem érdekell senki kicsinyes viselkedése.. Sorozatokat amikben öldöklés/vér van simán végig nézek akár mosolyogva is (pedig rosszul vagyok a vertol). Csak szorongást érzek ennyi az össz vissz érzésem. Soha nem voltam depresszios mivel mindent leszarok.. Mi lehet a bajom? Pszichopata vagy esteleg szociopata/skrizofen lennek? Kérlek segítsetek.. (3hét múlva megyek pszihologushoz).

TUDOM, HOGY EZ IGY BORSZASZTOAN FLEGMA FOGALMAZAS DE EZ A VALOS TENY AZ ELETEMMEL KAPCSOLATBAN.. AKINEK TELLEG VAN VALAMI OTLETE, HOGY EZ MIERT VAN VELEM IRJON!!!!!



2016. nov. 15. 15:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Szerintetek ezeket magamtol talaltam ki mivel annyira unatkozok?!

Nev nelkul egy hamis diagnozist? Eloszor is olyan irjon akinek hasonlo problemaja van. CSAK, hogy mindenki megertsen vegre.

2016. nov. 15. 17:06
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen vagyok ilyen, de ettől nem leszek pszichopata, vagy akármi, szimplán ilyenek vagyunk. Aztán vagy kinövi az ember, vagy nem, nem kell ezt az egészet felfújni, ha leszarsz mindent, akkor ezt is.
2016. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem érted meg, hogy ez nem egy diagnózis. Ezek gondolatok, mondatok rólad, amit ezer más gyerek is megkap és nem is gondok vagy problémák. Együtt talán soknak tűnik, de nem az. Én ezeket uyganúgy megkaptam gyerekként és mégis teljes értékű, normális felnőtt ember lettem, barátokkal, párkapcsolattal stb. Én tudom, hogy ezt most hiába mondjuk neked meg te már eldöntötted, de nagy eséllyel hiába vársz más jellegű választ, mert ez az igazság.
2016. nov. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

A véleményünk érdekelt, megkaptad. Ne hidd azt, hogy a Gyakori kérdéseken mindenki orvos, hogy ezek alapján felállítson neked egy diagnózist.

Írtad, hogy mész 3 hét múlva mész psziholgushoz. Majd ő elmondja, ő ért ehhez.

15/L

2016. nov. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy más, csak egy magát nagyon különlegesnek érző hülyegyerek. Majd idővel remélhetőleg rájössz, hogy te is csak olyan vagy, mint a többi.

Az átlag IQ amúgy 100. 200-as IQ pedig nem létezik testvérkém, szóval dupla annyi semmiképpen sem lehet, Miss Szuperintelligencia.

2016. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak tinédzser vagy amíg el nem kezdel gyilkolászni nincs baj, már kicsit idegesítő a 100. ilyen kérdés:D
2016. nov. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Kedves kérdező! Ez nem válasz a kérdésedre,de ha màr szereted a véresebb dolgokat: [link] Ezek nagyon jók. :)
2016. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

"Sorozatokat amikben öldöklés/vér van simán végig nézek akár mosolyogva is (pedig rosszul vagyok a vertol)"

A pszichopaták nincsenek rosszul a vértől, szóval nem hinném hogy az vagy. Meg egyébként is egy pszichopata megtudná mondani hogy ő pszichopata(nem mintha olyan nagy ész kellene hozzá). Nem lenne szüksége semmiféle vissza igazolásra hogy ő az-e, utána néz a tüneteknek és megmondja hogy igaz-e rá(erre bárki képes).

2016. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

A pszichopátia egyik legfőbb tünete az, hogy az illető nem szorong. Mivel te azt írtad, hogy szorongsz, ez és a többi leírásod alapján szinte kizárt, hogy az vagy.

Írtad, hogy nincsenek érzéseid. Nem lehet, hogy valójában elnyomod őket, csak ezt már olyan sok ideje csinálod, hogy észre sem veszed? Esetleg nem történt valami aprónak tűnő, de mégis az érzelmeidre nagy hatással bíró dolog az életedben? Akár egész kicsi korban. Próbálj meg magadra objektíven tekinteni, mintha egy másik embert elemeznél. Ez egy jó módja annak, hogy kiismerd önmagad. Meg így elkerülheted az önámítást.

2016. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A tökéletes pszichopata, amennyiben nem kamu az egész. Nagyon sok jellemzőt leírtál amely egyértelműen arra utal, hogy az vagy. Ha senki iránt nem éreztél szeretetet, csak a szükségleteidet (anyud,apud) láttad bennük vagy csak a társadalmi normák miatt ápolod a kapcsolataidat, vagy pl. ha láttál mások által cukinak tartott kisállatokat, és te inkább megrugdaltad volna, ahelyett hogy megsimogasd, akkor 100%-ra veheted hogy pszichopata vagy(persze az általad leírtak mellett).
2017. jan. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!