Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pszichopata vagyok?

Pszichopata vagyok?

Figyelt kérdés

ELVESZTETTEM A KONTROLT-A KOVETKEZO MONDATOK A HOZZATARTOZOIM GONDOLATAI...

15 éves lány vagyok szerető családból.. (tehát nincs szeretet hiányom)

Olyan mintha bekattant volna bennem valami rossz kiskoromba..

Kiskorom óta hazudozok a szüleimnek a barátaimnak bárkinek aki szembe sétál velem az utcán és elhiszik az egészet. Mindig rendben voltam, elvagyok magammal de olyan barátaim akik több évig velem voltak nincsenek, egyszerűen nem birom az embereket magam körül sokáig.. egy idő után lenézem őket. Sose tanultam jól mert egyszerűen untat a tanulás de az IQ-m az átlagnál 2x. magasabb. Ha egyest kapok egyszeruen nem erdekell.

Nincsenek érzéseim.. Nem érzek olyan fájdalmat legbelül.. nem érdekell ha elvesztem a pénzem nem fáj ha megrongálják bármimet ha meghal valakim, szerelemet egyáltalán nem éreztem még soha max 2-3napig tetszik valaki utána már őt is lenézem. Mindenbe beletorodok...A humorom a gondolkodásom a mondanivalóm megnyerő bárki számára, az emberek bármit megcsinálnak nekem. Semmilyen empátiát nem érzek senkivel szemben.. pl: ha egyik osztálytársamnak eltörik a keze vagy stb nem sajnálom egyáltalán sőt úgy vagyok vele, hogy sajnáltatja magát. Ha valaki beszól nem szólok vissza mert nem érdekell senki kicsinyes viselkedése.. Sorozatokat amikben öldöklés/vér van simán végig nézek akár mosolyogva is (pedig rosszul vagyok a vertol). Csak szorongást érzek ennyi az össz vissz érzésem. Soha nem voltam depresszios mivel mindent leszarok.. Mi lehet a bajom? Pszichopata vagy esteleg szociopata/skrizofen lennek? Kérlek segítsetek.. (3hét múlva megyek pszihologushoz).

TUDOM, HOGY EZ IGY BORSZASZTOAN FLEGMA FOGALMAZAS DE EZ A VALOS TENY AZ ELETEMMEL KAPCSOLATBAN.. AKINEK TELLEG VAN VALAMI OTLETE, HOGY EZ MIERT VAN VELEM IRJON!!!!!



2016. nov. 15. 15:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, bár a szorongás amiről írtsz a végén, az pedig ellent mond az egésznek amit előtte leírtál, szóval vagy pszichopa akarsz lenni, vagy kamu az egész :D
2017. jan. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem elhangzottakhoz. Egy normális ember úgy viselkedik mint te, nem vagy pszichopata. Egyébként mivel még senki sem kötött bele a helyesírásodba, nekem muszáj lesz; ha olyan intelligens vagy, akkor miért nem tudsz érthetően fogalmazni, továbbá helyesen írni? Valamint ha tényleg magas lenne az IQ-d, akkor minden bizonnyal beismernéd, hogy semmi sem utal arra, hogy pszichopata vagy.

Én állatokat kínzok, szeretem bántani magamat,de főleg másokat, rendszeres dühkitöréseim vannak és még sorolhatnám, de tudom hogy nem vagyok sem pszichopata, sem pedig szociopata. Csupán ez az én érdeklődési köröm. És mindezt abból tudom, hogy vannak érzéseim (,amik néha mutatkoznak is). Például már éjfél elmúlt, mégis itt vagyok Gyakori Kérdéseken és neked fogalmazom a hanyag válaszom. Nos, TE IS ITT VAGY. Ez az egy példa szerintem tökéletesen bizonyít mindent!

2017. jan. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
qrva vagy :)
2018. febr. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!