Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Támogatnátok, hogy Magyarorszá...

Támogatnátok, hogy Magyarországon elfogadják azt, hogy a nyári időátállítás szerinti időzóna (tehát GMT+2) legyen érvényes?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 09:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal kényelmesebb lenne úgy.

De ez csak akkor lenne jó, ha az összes országban, akikkel egy időzónában vagyunk, így lenne. Mert az fura lenne, hogy pl. szomszédos országban más idő van, mint nálunk, keletebbre meg megint annyi, mint nálunk :)

2016. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Támogatom!

Minden tekintetben jobb lenne.

Ha egy szomszéd országba megyünk, úgyis 50 dologra kell figyelni e nélkül is.

2016. nov. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
65%
Én támogatnám. Unom, hogy magamra kötött zseblámpával kell a lehullott faleveleket összesöpörnöm, amikor hazaérek.
2016. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
49%

Óraátállítás nélkül? Pont ezt kérdeztem egy pár napja, engem eléggé lehurrogtak :). Támogatnám.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__8231..

2016. nov. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%
Támogatnám. Most reggel is kapcsolok villanyt, du.már 4 körül. Hogy sporolunk így egy városnyi áramot? Másik meg hogy mi fizetjük a villanyszámlát akkor meg nem tök mindegy a döntéshozónak?
2016. nov. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

5: nem most spórolunk, hanem nyáron, a nyárival :)

Ezért simán lehetne most is a nyári időszámítás.

2016. nov. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
64%
Én a télit támogatnám.
2016. nov. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából egyáltalán nem spórolunk az óraátállítgatással. A 21. században élünk, jóval automatizáltabb az életünk, mint amikor kitalálták ezt a spórolást. Ez ma már nem indokolt. Viszont az eredeti a téli volt, és utálok sötétben ébredni, úgyhogy én a télire voksolok.
2016. nov. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
68%
Én a saját részemről tudok beszélni. Hogy az állam mennyi pénzt takarít meg az állatígatással, nem tudom, nem tapasztaltam. De én jobban szeretem a nyárit, nekem baromi illúzióromboló az, hogy benn vagyok fél 6ig a munkahelyen, és amikor végre elszabadulok, én ilyen mélabús sötét vár rám, akkor, amikor végre kiszabadulok az irodából. Kevesebb eséllyel támadnak rám az utcán, mert világosabb van akkor, amikor megyek haza (jó, reggel akkor lenne egy picit sötétebb, de akkor meg annyi ember van nálunk az utcán, hogy az védelmet ad, vagy legalábbis biztonságot nyújt).
2016. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem támogatnám. Hülyeség.
2016. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!