Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Zavar hogy törölge...

Mit tegyek? Zavar hogy törölgetnek facebookról.

Figyelt kérdés
Facebookon minden ismerősöm ismerem személyesen,legtöbb volt osztálytársam meg ilyesmi. De látom hogy egyre többen törölnek,mindig csökken az ismerőseim száma.Nem szoktam posztolgatni,nem cserélgetem a képeim. Csak nem beszéltem velük régen... Mit tegyek?

2016. nov. 17. 22:40
 1/6 imgonnabeunfriendly ***** válasza:

Szia


Bizonyos emberek komolyabban veszik a dolgokat valószínűleg mint te. Tehát itt a saját példámmal jönnék, a nyáron egy kicsit depressziós állapotban letöröltem több mint az ismerőseim felét. Csak mert kérdezgettem magamtól, ha nem ír rám sosem, akkor minek? Szerintem érdemes lenne írnod néha pár sort az ismerőseidnek, különben fenn áll a veszélye, hogy Ők is ignorálnak.

2016. nov. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia! Értem én. Igaz ők sem szoktak nekem írni,van akivel már 5éve nem találkoztam,nem beszéltem...De gondolom azért nem írnak mert megvan a kialakított életük,jobb dolguk van mint nekem írni...
2016. nov. 17. 23:09
 3/6 anonim ***** válasza:
nem kell velük foglalkozni, kit érdekelnek? lehet, hogy pont azért törölnek, mert nem vagy aktív és akkor 'nem létezel' számukra, vannak ilyen ostoba gyökerek.
2016. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
36%

Nem posztolsz.

Nem cserélgeted a képeket.


Csak azért jelentkezel be a facebookra, hogy megszámold hány ismerősöd maradt mára?


Őrület...

2016. nov. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ahhoz nincs közöd mit csinálok ott... De posztolok heti 1x,és beszélgetek az ismerőseimmel...Meg amit kell...
2016. nov. 18. 17:57
 6/6 anonim ***** válasza:
En sem posztolok, kepeket sem cserelgetem, csak azert jarok a facebook-ra, hogy lassam, ha a reg nem latott ismeroseimmel tortenik valami. A legtobbjukrol csak innen tudom, h ferjhez ment, gyereke szuletett, stb. En sem irok rajuk, de orulok, hogy tudom, mi van veluk. Nem is ertem, mi ezzel a baj.
2016. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!