Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem? Régebben...

Mi történik velem? Régebben kezdődött kb 3. dik alkalommal voltam rosszul. Magas volt a vérnyomásom, kissé szédültem, olyan érzés volt, mintha nem is az én testrészeim lennének, nem nagyon éreztem őket egy pillanatra.

Figyelt kérdés

Lehet az idegtől? Az előző esetet már kérdeztem. Utánna remegtem is. De érzek néha ilyen adrenalinlöketeket, amitől beindul a szívem. Utána elkezdek pánikolni és félelmeim vannak nem tudom mitől. Nem ittam semmit előtte.


Aztán tegnap az álmomból is felkeltem. Na itt 160 ig felment a vérnyomásom. Nagyon megijedtem, ugyanaz a tünetek. Most már csak erre gondolok és félek, mikor jön elő újra. Amit még megemlítenék 2 alkalommal kezdtem keresni , hogy mitől lehetek rosszul. A gyomrom ilyenkor nagyon fáj, és nagyon lüktet, mintha a szívem ott dobogna a leggyorsabban. Miután erre rávilágítok, már csak a gyomromnál érzek ilyen lüktető érzést, és ingereket. Stresszes vagyok, és néha szét tudnék robbanni. 21 éves férfi vagyok. Lehet, hogy az idegtől van? Orvosnál már voltam, ő beutalt a kardiológiára, de majd csak 2 hét múlva lesz, sokat kell várni.


itt a linkje.

http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__8127766-..



2016. okt. 16. 10:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez pánikrohamnak néz ki, bár a gyomorfájdalom nem nagyon illik bele. Nagyon nem tudsz ellene tenni semmit. Ha érzed, hogy jön, ne ijedj meg ( annyira). A levegőt nem szedd kapkodva, hanem ellenkezőleg minél kevesebbet. Ugyanis a túlzott oxigénbevitel csak erősíti a pánikot. Arról nem írtál, hogy mennyi idő után múlt el egy egy roham?
2016. okt. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért az se normális, hogy egy 21 éves fiatalembernek ilyen magas legyen a vérnyomása....nem hiszem,hogy "csak " depresszió,és pánikroham.


Én 48 vagyok,és most tapasztalom, hogy milyen ijesztő érzés, egyensúlyzavar,gyengeség, szédülés,ezt a kissé magasabb vérnyomás okozza, ill. majd kiderül,mert most megyek kivizsgálásokra..


Kérdező mi lett veled azóta?

2017. jan. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, az orvosok szerint semmi bajom nincs. Azóta többször is rosszul voltam, de nem nagyon érdekli senkit sem. Még orvosi igazolást sem kaptam, mert semmi bajom mehetek iskolába. Közbe szörnyen érzem magam. És arra hivatkoznak, hogy sokan lógnak stb. stb.

Orvost nem válthatok, mert nem engedik. Pedig tudtommal szabad orvos választás van. Azóta nem járok.

2017. febr. 11. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!