Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szoktál szüleidnek venni...

Mit szoktál szüleidnek venni karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én teljesen ötlet nélkül vagyok egyelőre. :(

2016. nov. 19. 07:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Semmit.

Utálom ezt az egész színjátszást.

2016. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

#2

Én is, de mivel nekem mindig vesznek valamit, szégyellném ha üres kézzel állnék ott ajándékozásnál. Habár az is igaz, hogy a szüleim már semminek sem tudnak megörülni.

2016. nov. 19. 08:04
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
en édesanyámnak legtöbbször konyhai eszközöket, neha apróságokat ezek közül, nem kell nagyra gondolni
2016. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Pardon. A megjegyzésem természetesen az 1-es válaszolónak ment.
2016. nov. 19. 08:05
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Kérdezd meg mire van szükségük és vedd azt.
2016. nov. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
87%
Leginkabb parfumoket, tusfurdoket szoktam. Ezen mindig nevetunk, mert azt hiszik ez utalas arra hogy budosek:D en is anyukamnak konyhai eszkozoket szoktam, esetleg szakacskonyvet amiben ilyen egzotikus kajak vannak.
2016. nov. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na igen, anyumnak én is mindig kozmetikai cikkeket veszek, de apám már nehezebb dió.
2016. nov. 19. 08:21
 8/13 anonim ***** válasza:
51%

Nekem már csak anyám él, és a testvéremmel lakik együtt.

Én mindig valami olcsó, gagyi tusfürdős csomagot kapok tőlük(kb. 12 éves korom óta), vagy hasonlót. Úgyhogy nem is erőlködök én sem, hogy valami ötletes, vagy komolyabb ajándékot vegyek, kapnak ők is valami hasonlót. Sapka, illatszercsomag, stb.

2016. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Apunak: alkoholos ital, tea, kávé, csoki, szappan, házi készítésű süti


Anyunak: ruhanemű, mamusz, zokni, fürdőköpeny, édesség, aszalt gyümölcsök, magvak, forrócsoki


Kb. minden évben ezeknek valamilyen kombinációját kapják, mert nincs semmi hobbijuk, érdeklődési körük, és nem járnak el soha sehova, ezért a mindennapi praktikus dolgokon (kaja, ruha) kívül nem lehet nekik venni semmit. A drága műszaki cikkeket pedig nem tudom megfizetni.


Ennek ellenére minden évben sikerül meglepetést szereznem! A lényeg az, hogy nem azt kell nekik venni, amit minden nap vesznek maguk is. Pl. idén olyan exkluzív teaválogatást találtam, aminek nagyon mutatós, exkluzív már a csomagolása is, és olyan ízekkel van tele, amit még soha nem kóstoltak a szüleim, pl. sütőtökös tea. :)

Csokoládéból sem egy tábla Milkát vagy Bocit kapnak, hanem kézzel készített luxus csokoládét, amelyikből mindegyik egyedi darab. Tavaly kávéból is olyat rendeltem, amit itthon nem hogy kapni nem lehet, de amilyenről itthon még csak nem is nagyon hallottak az emberek. Édesanyámnak meg olyan bőrutánzatú mellényt vettem külföldön, amit itthon még sohasem láttam egy üzletben sem.

Tehát igazából hétköznapi dolgokat kapnak, de abból soha nem a tucatterméket, hanem a különlegesebb, ritkább fajtát, így azért mégis meg van a különleges ünnepi hangulata a dolognak, és olyan mintha csak a hétvégi bevásárlást szórtam volna oda eléjük. :)


30/N

2016. nov. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
9# a draga muszeres cuccokat nem tudod megfizetni, de egyedi, kulfoldi dolgokat vasarolsz kulfoldon?
2016. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!