Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol lehet eltölteni az időt...

Hol lehet eltölteni az időt iskolaidőben?

Figyelt kérdés

Hova lehet menni? Sétálást tudom, de órákon át fárasztó. Barátokhoz átmenni nem tudok. Szóval tudtok mit tanácsolni, hogy úgy tűnjön suliban vagyok és mégse az utcán csövezzek órákig?

16/l



2016. nov. 22. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Kávézás, de előbb- utobb kitudodik otthon a helyzet otthon:
2016. nov. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szüleid nem dolgoznak? Mert ha igen akk siman maradhatsz otthon, a kutya se fogja észrevenni. Vagy pl beulhetsz egy kávézóba/étterembe egy kis időre, es ottmeg wifi is van xd

Vagy ha nagyszuleid lazább felfogasuak akkor hozzájuk is atmehetsz.

Közösségi helyekre pl plaza/árkád ilyenek. Vagy ha mar nagyon nemtudsz magaddal mit kezdeni akkor menj moziba, meg azis jobb mint a hidegbe egyedul fagyoskodni. Remelem tudtam segiteni :)

2016. nov. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem fog kitudódni, mert ezen a héten vagyok csak így. Jövőhéten is vakáció lesz, de akkor reményeim szerint megyek bátyámékhoz. Csak most nincs suli, itthon meg nem akarok maradni mert csak cirkusz lesz megint. Ma futnj voltam, hogy ne legyek de rohadt hideg van
2016. nov. 22. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!