Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ennyire rosszkedv...

Miért vagyok ennyire rosszkedvű és magányos iskolaidőben?

Figyelt kérdés

Néha úgy érzem magam ilyenkor mint aki depressziós. Annyira nincs kedvem semmihez, semmi sem tud felvidítani szinte. Emellett rettenetesen egyedül érzem magam és sírhatnékom is van.

Amikor eljön a hétvége, pénteken még jó kedvem van, még szombat délelőtt is valamennyire, de onnantól kezd egyre rosszabb lenni. Vasárnap egyenesen rettenetes, főleg hétköznap. Annyira rástresszelek a sulira néha, vagy nem is tudom.. De tényleg borzasztóan rosszul érzem magam és egyedül.

Általában csak suliidőben (évközben) szokott ez lenni, de már az elmúlt nyáron is ilyen voltam néha, elég rosszkedvű.


2015. jan. 4. 22:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért vagy magányos , mert félsz. Tudod mi a megoldás? Az, hogy kezdj el olyan dolgokat tenni, amiktől félsz. Kezd el élni' Ez egy kicsit sablonosnak és elcsépeltnek hat, de 100% biztos, ahhoz , hogy boldog légy'
2015. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!