Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz ha én imádok...

Szerintetek gáz ha én imádok egyedül otthon lenni és a szabadidőmet is egyedül szeretem eltölteni?

Figyelt kérdés

Semmit sem szeretek annyira, mint otthon lenni. Ha egy nehéz munkanap után hazaérek, eszem ágában sincs elmenni bulizni vagy bármi effélét csinálni hanem otthon szépen, kedvem szerint eltöltöm az időt. Űzöm a hobbijaimat, főzök, olvasok, internetezek, konzolozok, filmeket sorozatokat és animéket nézek, mangákat fordítok, tornázok, edzek és még sorolhatnám. Barátaim persze vannak, de az iskola vége óta már ritkán futok össze velük mivel mindenki éli a maga életét, egymástól igen távol lévő helyeken.


Szerintetek normális ha így élek?



2014. máj. 11. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Ha neked jó, akkor másnak mi köze van hozzá? Még mindig jobb ez, mint hetente tízezreket elszórni piálásra meg igénytelen bulikra, legalább nem unatkozol. Azért néha járj emberek közé is, hogy megismerj valakit.
2014. máj. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lenne normális? Én is ilyen vagyok, elég az iskolában találkozni a sok marhával :)

Otthon legalább nyugi van és pihenés. Nincs ezzel semmi gond.

2014. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen normális. Kiváló remete lesz belőled.
2014. máj. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Valami rózsadombi 100 milliós villában laksz? Vagy csak simán valami nagyon fullos házatok van? Mert akkor megértem...
2014. máj. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

14:39


szerintem csak egészséges mértékű fantáziával született, ami az emberek többségéből hiányzik.

2014. máj. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én személy szerint irigylem amit csinálsz kérdező ! :))
2014. máj. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem vagy egyedül én is mindig ezt csinálom csak nekem 1 barátom van és vele is csak suliba találkozok! Nem tudom ki mit gondol de szerintem normálisak vagyunk! :)
2014. máj. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

4


Nem luxusvilla de azért tényleg egy igen fullos ház.

2014. máj. 11. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
én is szeretek- és tudok - egyedül lenni. azt is szeretem, ha átjönnek a barátaim, vagy néha én megyek, de szeretem,hogy nincs itt senki, s szabad vagyok. laktam eleget másokkal, nem hiányzik.
2014. máj. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!