Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti inkábbb az eszetekre vagy...

Ti inkábbb az eszetekre vagy inkább a szívetekre hallgatnátok ebben a kérdésben?

Figyelt kérdés

Van egy szerelmem akit már 2.5 éve ismerek de csak komolyabban nemrég keztünk foglalkozni egymással 3 randi volt. A2.5 év alatt is csak 20 találkoztunk mert nem ugyan ott élünk. Azzal a kérésel fordult hozzám h nem e tudnék neki segíteni kölcsön adni 300000 Ft . Mondtam h oké rendben van. Csak papírozuk le h legyen nyoma.Mondtam küldje el az iratait h megtudják csinálni a papírmunkát ezzel kapcsolatban. Erre megsértődőt h nem bízok benne ,meg h ő nem szívesen adja ki az iratait.

Ti oda adtál ok volna papír nélkül ennyi pénzt?


2016. nov. 26. 14:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

# 9


Erre játszott.

2016. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
Felesleges... Marmint a lelkiismeret furdalas... Szerinted o is ezt érzi majd amikor eltűnik mas pénzével?
2016. nov. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

Szerintem meg a pénzére játszott:)!


:(


8as es 12es valasz ado.

2016. nov. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
70%
Az eszemre. Bárcsak mindig így tettem volna, mindent összevéve kb. 1 milliót buktam, még csak nem is szerelmi, hanem baráti kapcsolatban.
2016. nov. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
44%

Úgy adj neki csak kölcsön, mintha ajándékba adnád, legalább felkészülsz rá, hogy nem kapod vissza. Ha meg mégis, akkor éljen.

Ha nagyon zavarna, hogy esetleg nem adja vissza, akkor egyáltalán ne is adj neki kölcsön.

2016. nov. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
43%
Eszemre, de úgy látom mintha neked nem lenne.
2016. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
Soha nem adjál pénzt kölcsönt, egy magyarnak mert soha életben nem kapod vissza pénzt!
2016. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Papírral sem.
2016. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

na mi az?

túl reális volt a válaszom,hogy törölve lett haha

2016. nov. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha te nem látod át, hogy mi folyik itt, akkor nagyon hülye vagy.


"de csak komolyabban nemrég keztünk foglalkozni egymással 3 randi volt."


Nyilván azért keresett fel, mert már az első találkozó előtt kitűzte célul, hogy legombol rólad egy csomó pénzt. Azért csak a harmadik találkozó után hozta fel a kérdést, mert így már azt hiszed, hogy kellően erősek az érzelmek, és így nem veszed észre, hogy csak le akar nyúlni.


Ha egy minimális eszed van, akkor elküldted volna az illetőt a jó büdös p**ába, és TE lennél dühös, hogy mennyire vak voltál, pedig csak a pénzedet akarták.


Ne legyél már ekkora lúzer! Hát már én fogom a fejem a hülyeségeden!

2016. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!