Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szívetekre, vagy az eszetekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívetekre, vagy az eszetekre, hallgatnátok ebben az esetben? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


2 éve ismertem meg a legjobb fiúbarátomat,azonban 1 éve,megváltozott minden bennem.


Időnként flörtöltünk is,de sosem léptünk tovább,mert aztán vagy neki,vagy nekem lett más,de valahogy mai napig mégis visszataláltunk a másikhoz.


A fiúbarátom 1 hónapja szakított a párjával,a párja

lehordott mindennek,nem értettem miért,mert belül

1 éve mindig is kicsit többnek tartottam a srácot,mint

barát,de sosem álltam közéjük,vitáknál is azt tanácsoltam

a srácnak,hogy béküljenek ki,még ha belül nagyon is fájt.


Aztán úgy gondoltam,hogy elkezdek ismerkedni,hátha mással tovább tudok lépni,meg is ismertem egy srácot,találkoztunk párszor,de nem éreztem különösen iránta semmit,míg szilveszterkor nála nem aludtam,és hát megtörtént a dolog,azóta máshogy nézek rá.


Azt mondta segítene előre lépni a jövőmben,nála lakhatnék,ismeretségei alapján szerezne nekem munkát,elég tehetős emberről van szó jó kapcsolatokkal,itt hagyhatnám a városomat,a rossz emlékeket,csak a párja kell legyek,

és be kell vallanom elég kellemes társaság.


Közben kiderült,hogy a legjobb barátom azért szakított a csajjal,mert szerelmes belém,és mikor el akarta mondani még foglalt voltam,utána pedig félt,hogy elveszít,és ezt nem akarta,mert annál fontosabb vagyok neki.


Találkoztunk a minap,hogy megbeszéljük ezt,és elcsattantak csókok,mindnél melegséget éreztem a mellkasomban.


Ha a szívemre hallgatok a barátomat választanám,de ha az eszemre akkor a szilveszteri pasit,mert 22 éves vagyok már,és lehet megbánom,hogyha az érzelmeit miatt eldobok egy ilyen lehetőséget,akibe később akár bele is szerethetek.


Mindkettő arra kért,hogy válasszak közölük,és ha megtettem,ne keressem a másikat többé,és az igazság az,

hogy nem tudok,napok óta nem alszom,a munkában romlott a teljesítményem,estéket sírok át...


22/L (24/F és 30/F)


2014. jan. 4. 13:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az eszedre hallgass !
2014. jan. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd az elsőt, nem gondolkoznál a másodikon. Ergo lépj le a mindent megígérő pasinak és jó mulatást a sarkon! :)))
2014. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Mindenképpen a szerelmet keresd ne a biztos hátteret. Az is fontos, de a másik is megbízható szerintem vele próbáld meg. De jobb mielőbb tisztáznod vele. Ha gondolod a többi priviben.
2014. jan. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem prostinak szeretne,egy cégnél dolgozik,ahova sok német nyelven tudó asszisztens kell,mivel német cég,én meg németet tanultam,így még kézenfekvő is lenne a munka,és ha esetleg nála élnék,be tudnék szállni a költségekbe,meg hát szimpatikus társaság,mint írtam is,de nincsenek érzelmi szálak.


Viszont a barátom iránt belül,még mindig többet érzek,

és most,hogy esélyem nyílt,hogy velem legyen,nagyon jó érzés töltött el.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. jan. 4. 13:35
 5/11 anonim ***** válasza:
nem a XVIII. században élünk, nem azért választunk valakit párunknak, mert jó parti...legalábbis szerintem életünk párja az, akibe szerelmesek vagyunk, és ezt nem a gyakorikérdéseken mondja meg pár unatkozó bölcs.
2014. jan. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szívedre hallgass! (Bár lehet jobb lenne,ha békén hagynád mind a kettőt...)
2014. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez esetben egyik se. Én próbáltam, milyen amikor az eszemre hallgatok. Pocsék. Hiába van meg anyagilag minden, minden lehetőség, ha nem vagy boldog.

Azóta a szívemre hallgatok és azzal vagyok együtt, akit szeretek. Sokkal jobb. És egyébként hátszél nélkül is sikerült mindent megoldani.

2014. jan. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

5-ös persze nem ti döntitek el ezzel tisztában vagyok,csak kíváncsi voltam mások véleményére,esetleg aki járt hasonló helyzetben,a végső döntés az enyém attól.


A további válaszokat is köszönöm.

2014. jan. 4. 13:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Miért gondolod ésszerűbbnek az új pasit? A barátod ellen milyen észérv szól?

Ez nekem nem derült ki a leírásból.

Mert ha semmi nem szól ellene, akkor annyi lenne az eszedre hallgatás, hogy az érdekeid után mész és nem az érzelmeid alapján döntesz? Ez elég fura.

Mellesleg, ha az új pasit választod, akkor nagyon fogsz szenvedni ott belül, lelked mélyén... hogy nem lehetsz a barátoddal...

Viszont szerintem, ha a barátodat választod, akkor nem érzel majd ilyen belső kínt, hogy le kellett mondanod a másikról, hiszen ott nem a szerelemről mondasz le, hanem csak a kényelmes életről. ami lássuk be szintén nem biztos annyira, hisz lehet, hogy meggondolja magát, vagy hamar kirúg... másrészt olyan mély érzelmei még nem lehetnek ennyi idő alatt, szóval nekem ez is furcsa lenne, hogy miért vannak ilyen komoly tervei...mintha mindegy lenne, csak legyen egy társa. Én ennél romantikusabb lélek vagyok, ez kevés lenne.

2014. jan. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A szívedre hallgass. Lehet, hogy meglesz a biztos háttér de szenvedni fogsz, mert nem azzal leszel akit szeretsz.
2014. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!