Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan döntenétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NóriHeni kérdése:

Hogyan döntenétek a helyemben? A szívetekre vagy az eszetekre hallgatnátok?

Figyelt kérdés

Kb. féléve megismerkedtem egy tőlem 14 évvel idősebb, nős, családos pasival. Első perctől felvállalta, hogy családja van, de megromlott a viszony a feleségével, de a gyerek, lakáshitel, stb. miatt nem hagyja el. Má előttem is több szeretője volt, így számára nem okoz ez a helyzet kellemetlenséget, lelkiismeretfurdalást.

Eleinte elfogadtam ezt a helyzetet, bár sokszor meginogtam és napokig nem beszéltünk hiába keresett, próbáltam elfelejteni... De mindig nagyon hiányzott...

Egyre nehezebben viselem ezt a kétlaki életét. Nemrég felvetette, hogy költözünk össze, mindkettőnknek kényelmesebb lenne. (a családja 200 km-re lakik tőlünk, a munkája miatt heti 3-4 napot van itt) Fogalmam sincs mit tegyek...

Ha a szívemre hallgatok, akkor összeköltöznék vele, mert nagyon jól megvagyunk, szeretjük egymást.

Visszont, ha az eszemre, akkor sürgősen ki kell szállnom a kapcsolatból, mert soha nem lehet teljes mértékben a párom.


2014. júl. 17. 11:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Engem ne kérdezz, mert csak az eszemre hallgatok, és az elég unalmas. Bár legalább senkinek nem fáj.
2014. júl. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Csak azt a kérdést tedd fel magadnak, hogy vajon melletted és a felesége mellett hány szeretője van még?

És nem legyél elfogult amikor válaszolsz.....csak a tényeket és az eddigi tapasztalatokat nézd. Na ott lesz a válasz, hogy mit tegyél.

2014. júl. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hallgass az eszedre, mert össze fog törni. Neki csak pár együttlétre kellesz, bármilyen mézesmázos ne hidd el neki, amiket esetleg mond. Ha van lelkiismeret furdalásod, gondolj a családra, akik mit sem sejtenek. Azért inogtál meg, mert belül tudod, mi a helyes, csak a világ elbizonytalanít. Ne tedd, én férfi vagyok és fordított esetben én sem foglalkoznék pár alkalomnál többet egy szeretővel, mert a család mindig az első helyen lesz nála, hiába próbálja rólad ledumálni a bugyit, remélem elfogadod a tanácsomat, sok sikert! 24/F
2014. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha őt megcsalta lehet téged is megcsal.
2014. júl. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire buta ne legyėl mar kerdezo!!!olyan nins ha valakit nrm szeretek es nem hagyom el!!!volt neki tobb kalandjai amit te irtal,csak kifigas hogy a hitel gyerek miatt nem fogja elhagyni a csaladjat!!azert nem hagyja el mert szerreti a csaladjat!!!kalandra azert van szuksege mert messze dolgozik es ugymond a szabad idelyet ki hasznalja!!ha te igy bele tudsz menni hogy ok ossze koltozunk... 3-4 napot veled lesz amug ott dolgozik ea utana haza megyem a csaladjahoz!! Ez igen kėnyelmes lehet 1 fėrfinak!!!! Ez csak kihasznàlas!!!!! De ha neked igy jo es eltudod fogadni akkor hajra!!! Foleg ha lesz 1 gyerek... legkozelebb te leszel a feseg helyeben..... melleted lesz valaki es ugyanugy 2 ėletet fog ėlni!!!!az hogu szerelmes vagy az 1 dolog,de ez a helyzet fellàlàs megalàzo... valo szinu azert összinte mert mar tanult a titokbol... es valoszinu 1x 2x tudomast szerzett erõl a feleseg,es feĺ!!ezert összinte ha igy jo neked akkor oke..többet ne varjj tölem,mert a csalàdomat nem hagyom el!!!
2014. júl. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
En hasonlo helyzetben vagyok ( L) es osszekoltoznek Vele. Tudom .h jol meglennenk. A lelked a legfontosabb. Koltozz ossze vele. A csaladja ugyis erzi a lelkeben a diszharmoniat es ezzel nekik is art hogy veluk van. A gyerekekkel meg ugyis tud talalkozni .h nem lakik veluk. En biztos meghivnam a gyerekeket rendszeresen magunkhoz ebedre.
2014. júl. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A kapcsolatokban mindig a szivemre hallgatok. Az uzleti ugyekben az eszemre. A valast majd az ugyved megoldja. A lakashitelt me ugy is lehet egyenliteni. H nem fizeti tovabb es lemond a ingatlan tulajdon reszerol .illetve attol fuggoen . H mennyit fizettek ki mar belole .a feleseg kifizeti a ferj reszet. Ezt masok is igy szoktak. Egy hitel miatt nem kell felaldozni az eletet. A gyerekeknek meg ezentul is tud venni apjukkent .amire szukseguk van. Biztos megertik ot. Ez a legjobb megoldas a feleseg szempontjabol is. Nem kell ellensegeskedni. A hazassaguk megromlasarol nem tehetnek. Egyszeruen alkalmazkodni kell az uj erzesekhez es elethelyzethez. Jobb. Mint hogy Te menj hozzajuk ebedre.nem?
2014. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöznék össze vele, sőt nem is kezdenék egy nős pasival. Naiv vagy. Ígérhet fűt-fát, de az csakis az ő döntése, hogy elválik e, nem a körülményeké. Ha szeretne téged, bármilyen nehéz is a helyzete, téged választana. Neki ez így marha kényelmes pár nap otthon a családdal, amikor pedig külön van, akkor szeretőket tart, mert kalandra vágyik, nincs ott az asszony, nincs ott a gyerek, újra tudja élni a fiatalságát egy jóval fiatalabb nővel. Egy ilyen férfi sosem hagyná el a családját, mert neki ez így kényelmes. Itt nem a hitel/gyerek/akármi a lényeg. Nem szeret téged, csak kihasznál. Ennek tudatában dönts az életedről..
2014. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

gondolj bele a feleség helyzetébe...neked jól esne ha ezt kapnád? és dönts...


21F

2014. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nő miatt mint te vagy kėrdezõ vàlt el a szüleim!!!!büszke lehetsz magadra hogy csalàdos apàt vàlasztottàl!!!meg is ėrdemled hogy csak kihasznàl!!!!!
2014. júl. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!