Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy és hol lehetne rászoruló...

M3ox kérdése:

Hogy és hol lehetne rászoruló családokat/embereket támogatni? Többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok , az lenne a kérdésem tőletek hogy hol lehetne olyan családokat , gyerekeket vagy csak szimplán rászorulókat támogatni , ahol tényleg ők kapják meg ? pl amit felajánlok ... műszaki cikkek , élelmészer , játékok vagy bármi más....
2016. nov. 27. 18:16
 1/5 anonim válasza:
adjkiraly.hu
2016. nov. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy neked szimpatikus rászoruló családot, vagy gyereket és támogasd, így biztos, hogy ők kapják meg!

Megteheted névtelenül is, postai úton, ha nem vársz hálálkodást.

2016. nov. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerősökön keresztül a legegyszerűbb és a legcélravezetőbb. Én is elég, ha szétnézek magam körül, és máris, a rokonságban is, azu ismerősök között is találok néhány rászoruló embert, családot.

Relatíve és objektíve rászorulóakat is.


Ráadásul a relatíve rászorulókkal, az "éldegélőkkel" semmilyen segélyszervezet sem foglalkozik - értem itt a kisnyugdíjasokat, kiskeresetű családokat. Ők senkitől semmit nem várhatnak, boldoguljanak, ahogy tudnak.

2016. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3. válaszoló pont rátapintottáál a lényegre én pont ilyeneket támogatnék vagy segitenék akikkel nem foglalkoznak .


ismerős körben sajnos nem tudom elajéndékozni , mert ők nem értékelik és pont ők vannak felháborodva hogy miaz hogy én használt dolgokat adnék vagy élelmiszert . inkább oda szeretném eljuttatni ezeket ahol tényleg szükség lenne rá .

2016. nov. 27. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a suliban van ösztöndíjprogram, így a jól tanuló rászorulókat támogatják. Ha továbbra is ilyen jók lesznek az eredményeim, én is kapok ösztöndíjat. Bár ez nem egy nagy összeg, de a kis segítség is segítség.
2016. nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!