Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a terveid újévre?

Mik a terveid újévre?

Figyelt kérdés

Miket akartok megvalósítani 2017 ben, és mit fogtok csinálni Szilveszterkor?


Én sétálok ha lesz hó (úgyse lesz), és lehet belenézek Kiki livejába majd ha lesz.


2016. nov. 27. 20:54
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
semmit, ugyan olyan jelentéktelen f*s év lesz, mint amilyen az elmúlt 4 év volt! Tök8 mit csinálok, úgyse jutok előre!
2016. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A régi motoromat eladtam, most újat fogok venni a következő nyárra.
2016. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dürerben leszek :D
2016. nov. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Folytatom fejlődést.

Szilveszterre attól függ mi hogy alakul. Szerelmemmel akarok lenni, ha addigra egymásra találunk.

2016. nov. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen irányba fejlődsz?
2016. nov. 27. 23:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Szeretném álmaim munkáját csinálni, amihez egyre közelebb kerülök, és szerintem meg is fog valósulni tavaszra. Annak ellenére h tavaly újévkor azt fogadta, jövőre nem fogok ugyanott újévezni, ez egy fail lesz :D Ezt leszámítva azt hiszem haladok a dolgokkal, még ha csak apránként is. Amúgy fas..ág ez az újévi fogadalom dolog. Folyamatos elkötelezés kell, nem csak egyszeri. Mindig észben kell tartani, hogy mit szeretnél.
2016. nov. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor valószínűleg baráti társasággal leszek, de még nem tudom, igazából szívesen maradnék itthon star craft lan partyzni meg filmet nézni a családdal:D


2017-es terveim meg igazából ugyanazok mint a mostaniak. Még abban a korban vagyok hogy szeptemberben kezdődnek az új dolgok, nem januárban:D

2016. nov. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szilveszterkor otthon leszek és kipihenem a karácsonyi kötelező szocializációt. Jövőre meg a terv hogy dolgozom tovább és gyűjtöm a pénzem mindenfélére.
2016. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8: Ha megélem az újévet, dettó!
2016. nov. 28. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!