Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek melyik emberi kapcsolat...

Nektek melyik emberi kapcsolatotok volt a legőszintébb legmélyebb? Mesélnétek erről?

Figyelt kérdés

Milyen volt? Tart-e még, vagy miért lett vége?

Jó lenne ha nem feltétlenül párkapcsolatot írnátok (de jó az is), hanem barátságot vagy bármilyen emberi viszonyt ami nem bekategorizálható.

Vagy akár egy beszélgetés is elég, ami a legőszintébb volt akár egy idegennel.

Írjatok.

Köszönöm. :)


2016. nov. 29. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem van egy nagyon jó barátom, akár a testvérem. egyszer, egy nagyon gyenge pillanatomban, mikor sírtam, odajött hozzám, és megölelt.. lehet, hogy másoknak ez úgymond b*zis.. de életem egyik legmeghatóbb pillanata volt, és nagyon meghatározó is, azóta is kitartunk egymás mellett mindenben.

mindketten 18/F

2016. nov. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudni kell meglátni az EMBERT és nem a nemét, aki erre képtelen csak az írja hogy b*zis. :) Szerintem aranyos.
2016. nov. 29. 17:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy netes játékon ismertem meg egy srácot, aki legjobb haverom, már mondhatni testvérem.

Közös csoportban voltunk, elkezdtünk dumálgatni, nagyon hamar kiderült hogy igen sok közös van bennünk. Úgy kb. két hónap után mikor már nagyon jóban voltunk megbeszéltük hogy jó lenne végre élőben is találkozni. Találkoztunk, pont jött a családjával strandra közel a lakhelyemhez, szóval könnyű dolgom volt. Elbeszélgettünk, söröztünk, hülyéskedtünk. Immár negyedik éve testvéremnek mondhatom, változó időszakonként beszélünk meg találkozót, de van hogy csak összefutunk véletlenül valahol. Tűzbe megyünk egymásért ha úgy van, illetve olyan dolgokat meséltünk egymásnak egymásról, hogy még a szüleink sem tudnak róla :)

2016. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Pokolba a legtöbb ,,emberrel."
2016. nov. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Volt egy pár. De igazságtartalomban egyik se volt őszinte. Ahogy nőttünk felfele, úgy lett mindegyik telekamuzva szükségszerűen. De a szeretet őszinte volt bennük.

Ebből tudom, hogy többféle őszinteség van, illetve lehetne. De nem tudom elképzelni, hogy létezik olyan kapcsolat, amiben nincsenek hazugságok. Hazugságot nem csak kijelenteni lehet. Hazugság lehet egy kérdés, hazug lehet egy érintés, vagy egy nézés is. De a szeretetet ez nem befolyásolja. Az csak őszinte tud lenni. Ha nem az, akkor nem szeretet.

2016. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Van, kettő, most is tartanak.

Nagyon jó, ők azok akik igazán ismernek, és tényleg bármiről lehet beszélni. Velük beszélgetni teljesen más mint a többi emberrel.

A legmorbidabb gondolataimat is megoszthatom velük, nem gondolkodnak rólam másképp. Előttük olyan lehetek, amilyen valójában vagyok.

Egyiket 11 éves koromban ismertem meg, szóval végignézhette a személyiségem fejlődését, a másikat pár hónapja, de nagyon gyorsan megértettük egymást.


Nem hiszem hogy egyhamar vége lesz, maximum akkor ha mindketten megyünk főiskolára és mellette dolgozunk is... De szerintem még akkor is hagyunk egymásnak üzeneteket.

2016. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!