Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Interneten írt nekem valamit,...

Interneten írt nekem valamit, nem tudom, hogy reagáljam le (? )

Figyelt kérdés

Alapból meglepett a dolog, mert egy Japánról van szó - nem vagyok animefan, kb. tök véletlen, hogy elkezdtünk beszélgetni - csak pár levelet váltottunk még, és leírta, hogy szar az élete, nem látja, hova tart és nem tudja elképzelni magát a jövőben. Gondolom ez valami olyasmi, amit jól esett neki leírnia 'következmények nélkül'. Rákérdeztem a dologra, hogy minden rendben van-e, ez elég depresszívnek tűnt stb... azt írta, hogy igen, valami olyasmi, és nem kell törődnöm vele.

Nos. Most erőltessem a dolgot, vagy dobjam a fiókba, vagy írjam neki, ha szeretne róla beszélni akkor nyugodtan? Ti mit tennétek a helyemben? Mire el ez a hirtelen 'őszinteség' szerintetek?

Köszönöm a válaszokat!



#internet #levelezőtárs #emberi kapcsolat #internetes kapcsolattartás
2016. okt. 23. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
* japán kisbetűvel, + 'valaki' a címbe a 'nekem' után - elnézést, sietve gépeltem.
2016. okt. 23. 19:20
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én nem bírom a depressziós embereket, úgyhogy én speciel kitörölném. (Persze az más, ha egy amúgy is jó barátnak, családtagnak van problémára, de itt most egy idegenről van szó, aki csak panaszkodásra akar használni. Ebből nem kérnék.)
2016. okt. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!