Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Introvertáltak! Hogyan oldjáto...

Introvertáltak! Hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Mit dolgoztok? Hogyan oldjátok meg hogy az emberek ne merítsenek ki? Vannak barátaitok?


-Egy introvertált lány



2016. dec. 1. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nincsen senki , egyedül vagyok.
2016. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmit, tanulok.

2. Nos, nincs sok emberi kapcsolatom, így mindig biztosított a szükséges egyedüllét, így a szocializáció nem merít ki.

3. Vannak, kellenek is, de nem százhúsz faszbúk ismerős, hanem két-három igazi barát.

2016. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulok, mellette diákmunkázok néha.


Nem szoktak lemeríteni az emberek, kerülöm a bájcsevejt. Még akár host munkát is vállalnék, de még nem jött össze :D


Nincsenek barátaim. Nagyon nehéz valódi lelkitársra találni. Felszínes érdekkapcsolatok meg nyilván nem kellenek :)


24f

2016. dec. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én jól kibaxtam magammal, mert nem rég kezdtem új helyen és minden nap új emberekkel találkozom a munkám során. A kommunikációmmal nincs gond, gördülékeny és színes szókincs készletem van, viszont nap végére eléggé lezsibbadok agyilag. Most egy ideig még új emberekkel találkozom majd, aztán ha kiépült a hálózat, akkor már csak a meglévőkkel kell kapcsolatot tartani és azt sem minden nap.

Egyébként csomó mindent egyedül szeretek csinálni pont amiatt, hogy egyedül lehessek, csak hétvégente koccanok mindig egy közeli haverral, kajálunk, sörözünk kicsit, beszélgetünk. Régebben több baráttal taliztam, csak vagy elköltöztek munka, suli miatt, vagy magánéleti állapotváltozások miatt már nem tart össze a társaság.

Egyébként szívesen bringázok, futok, olvasok, zenét hallgatok, fotózok, főzök néha, ilyesmik, szóval magányos tevékenységek.

Te mit csinálsz? Dolgozol vagy sulizol? Hogy kapcsolódsz ki?

2016. dec. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tanulok, de a nap végére rendesen elfáradok általában, kell egy kis egyedül, pihenéssel töltött idő, mielőtt újra csinálnék valamit. Illetve ugye a kávé sokat tud segíteni. Van 1-2 barátom, de sajnos az utóbbi időben nagyrészükkel romlott a kapcsolatom, mert nagyon nem úgy viselkednek velem, mint ahogy az egyébként jólesne :( Az egyik barátom a semmi közepén lakik, és sosem akar csinálni semmit, mert ehhez nagyon hozzászokott. Aztán van még egy, aki meg 100 kilóméterrel arrébb költözött, őt alig látom. Haverjaim vannak, akikkel jó mondjuk az iskolában állatkodni/néha inni menni, de hozzájuk semmi nem köt. Szóval általában egyedül vagyok. Nagyon hiányzik egy barát, akinek elmondhatnék bármit, vagy egyáltalán hasonlít rám bármiben. De ez van. Úgy tűnik, hogy kis város, kis lehetőségek. Kicsit úgyérzem, mintha elszaladna a fiatalságom. Bármég van időm. 16/F
2016. dec. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

- Takarítónő

- Nincs sok kollégám, de őket szeretem, nem merítenek le

- Igen, vannak

2016. dec. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1.

Középiskolába járok, nem dolgozom

2.

Pff, úgyis kimerítenek előbb-utóbb. Ha szellemileg teljesen kimerültem, akkor leülök a gép elé, és csinálok ezt-azt. Ez pedig minden este megtörténik.

3.

Barátoknak nem mondanám, inkább ismerősöknek.

2017. febr. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!