Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok ti ezt hogy oldjátok meG?

Lányok ti ezt hogy oldjátok meG?

Figyelt kérdés
Strandra fogunk menni és a szőröm kilóg a bikiől és ez elég kellemetlen egy 17 éves lánynál...Ti mit szoktatok ilyenkor mit szoktatok csinálni? (borotválni nem akarom ...)

2014. okt. 14. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanta vagy epilálás, ha mindenképpen ragaszkodsz a bikinihez (mondjuk ezek még rosszabbak). Ha nem, akkor meg másmilyen fürdőruha.
2014. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Epilátor vagy gyanta.


Én borotválkozok többnyire.Nyáron a sok strandolás miatt pedig epilátort használok mivel tovább szőrtelen maradok.

2014. okt. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elég a bikinivonalban leszedni, használj epilátort, de ne előző nap. A gyanta, ha nem vagy benne gyakorlott, ezen az érzékeny részen kis véraláfutásokat is okozhat. Viszont az epilátor fájdalmasabb (nekem legalábbis).
2014. okt. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon érzékeny a bőröm, így a szőrtelenítés sajnos nem jöhet szóba-próbáltam. Én így oldom meg:

[link]

És bár nem szőrtelenítek, de rövidre vágom.

2014. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!