Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anyukám nem szeret úgy mint a...

Anyukám nem szeret úgy mint a Testvéreimet! Miben lehet más?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogyan fogalmazzam meg hogy ertheto legyen amit irok. En anya masodik hazassagabol vagyok. Apukam 2 eve meghalt,tesoimat is apum nevelte, de ok meg a temetesre sem jottek el.kint vannak kulfoldon tesoim, de ha valakinek fontos dolga eltudja intezni(szerintem) na mindegy , eddig ott laktam anyaval, ha tesoim hazajottek mindig korulottuk forgott minden, ugy voltam vele termeszetes ritkan jarnak haza.mar a parommal eljottunk messze dolgozni. Ritkan jarunk haza.de ergtem meg egy szombati napot sem tudott elintezni.nagyon faj mert en eddig ott voltam neki vele voltam a tesoimmal (foleg noveremmel) volt h majd egy evig nem is beszeltek. Egyszer hazajott mintha mi sem tortent volna azota beszelnek.tavaly csinaltam neki facebookot h beszeljunk.nekem nem ir csak ritkan ha felhivom beleszol varj mert a noveremmel beszel.parom megkerdezte mit tud vele annyit beszelni, csak huzta a valat, h semmit,mondja a lanyod meg itt sirt. "Hat most mit csinaljon vele" volt a valasz... lehet en vagyok a hulye es csak rosszul fogom fel, de hihetelen mennyire tud fajni. Kinek van/volt ilyen hasonlo ?

2016. dec. 4. 13:35
 1/1 anonim válasza:
Esetleg probalj meg anyukaddal beszelni, kozold vele, hogy ezt erzed..es probaljatok atbeszelni, lehet anyukad eszre se vette,hogy igy banik veled
2017. jan. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!