Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik nem...

Vannak itt olyanok akik nem tudnak a hobbijukból megélni és fogalmuk sincs mit dolgozzanak majd?

Figyelt kérdés
Vagy csak én vagyok olyan helyzetben, hogy amit szeretek csinálni, abból nem lehetséges megélni...
2016. dec. 6. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi a hobbid amiből nem tudsz megélni?
2016. dec. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem mondom, hogy nem lehet megélni a hobbimból.. inkább azt, hogy én nem tudok. Hisz léteznek cégek, akik ebből vagy közvetve ebből élnek meg és alkalmazottat meg üzlethelyiséget is tartanak fönt. De próbálkozok, van tervem és elképzelésem.


Addig meg dolgozok azt ami van, amire fölvesznek. szerencsére most van egy nyugis helyem. Fizetés nem nagy, családot, egyedüli életet nem alapoznék rá, de ez van, ezt kell szeretni.

2016. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én imádok zenélni. De mivel ebből nem lehet megélni ezért egy tőlem határozottan távol álló szakmát kellett választanom :(
2016. dec. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!