Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy nőnek 27 évesen új életet...

Egy nőnek 27 évesen új életet kezdeni már túl késő?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok. Egy éve végeztem az egyetemen, azóta munkát keresek. Egyedülálló vagyok, nincs barátom, ezért rendkívül fontos szempont volt a fizetés, és ahova felvettek volna, ott sehol nem ajánlottak többet bruttó 129 ezernél. Ennyiből meg nem tudtam volna albérletet fizetni egyedül (nem lakást, egyetlen szobát sem!, úgy elszálltak az albérleti díjak) A szüleim egy iciripiciri kisvárosban élnek, és semmiképp sem szerettem volna visszaköltözni hozzájuk, mert az egyetem alatt nagyon megszerettem a nagyvárosi életet. Így hát egy éven át folyamatosan kerestem az állásokat, de mivel nem jó a nyelvtudásom és szarul választottam pályát, így hiába a mesterdiploma... Tapasztalat és nyelvtudás hiányában nem kellettem sehova... Most munkát ajánlottak a szülővárosomban (inkább falunak mondanám...), és hát egy tisztességes, diplomás állás, így elfogadtam. És mellette újra tanulok valami hasznosat. Na és az van, hogy szerezni szeretnék tapasztalatot, meg befejezni az új sulit és angolozni, aztán dobbantani innen. De addig kisváros lévén, itt igen csekély rá az esély, hogy párt találok... Egy nőnek 27 évesen új életet kezdeni túl késő már? Vagy van még lehetőség ennyi idősen is párt találni?
2016. dec. 7. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
18%

nőknél nagy általánosságban 25 éves kor körül kezd el lassulni az anyagcsere és ugyanolyan táplálkozás mellett,mint addig,szaladhatnak fel a kilók.

szóval ha az elhízást kiküszöbölöd és igényes leszel rá,így elkerülve az elhízást,akkor maradhatsz kapós akár 38-40 évesen is.

2016. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

én 26 éves fiú vagyok. én is új életet kezdek. elhagyott a barátnőm, új munkahely stb.

Én is pont ezen gondolkodok egy ideje és rájöttem, nincs más választásom.

Nyugodtan rám írhatsz, szívesen csevegnék veled.

2016. dec. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy késő, még később sem.

A pár, az más kérdés, nyilván az esélyek csökkenhetnek.


Az anyagcsere nem tudom, hogy jön ide, amúgysem feltétlenül lassul le 40 évesen sem s amúgyis egyedi.

De lassabbnál sem muszáj túlenni magunkat...

2016. dec. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem igaz. Még a fővárosban is tudsz szobát bérelni, rezsivel együtt kb. 25-30-tól felfelé. Úgyhogy ez nem igaz! Pedig ez főváros, nem vidék!

Tessék megpróbálni, keresgélni.

Nekem sem adták annak idején "ingyen" az új életemet, amit kőkeményen 19 évesen kezdtem el, elég kevés pénzből. Még ennyim se volt. Kb. 70-80 ezer.

2016. dec. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
33%

Igen, "túl késő".


IMÁDOM, amikor depis 27 évesek temetik magukat...


Még csak most kezdted el az életed, bakker! Mi lesz így veled, ha már most is ilyen vagy? Ennyire fiatalon, hogy nem lehet valakinek hite?


Meg is zavarodtam volna, ha temetem magam 27 évesen...


Mások nyugdíjaskorukban kezdik újra az életüket, és nem picsognak ennyit, mint a mostani generáció, hogy ó jaj, egyedül maradtam, nem találok már 27 évesen senkit!


Ne legyetek már ilyen nyámnyilák, a jó Istenit!


Képzelem milyen car lenne a világ, ha a II. világháború után és 56 után veletek kellene újraépíteni az országot. Úristen..


Meghajolok a mostani nyugdíjasok előtt. Ők az utolsó mohikánok. Ti azt sem tudjátok jó dolgotokban sokszor, hogy mi legyen az aktuális napi sirámotok?

2016. dec. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
1#-es hülye vagy ülj le, te ne szaporodjál. Szégyene vagy emberiségnek ilyen gondolkodással. Találj ki valami más trollkodást. Uncsi. Hímsoviniszta duma!
2016. dec. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
00:19-es! Nem temetném én magam, ha nem azt hallanám a rokonoktól meg a szüleim barátaitól, hogy össze kéne kapnom magam, mert vénlány leszek, és hogy ennyi idősen már egy gyereket is illene felmutatnom, egy házasság meg már igazán nagyon minimum lenne... Pont azok a nők, akik a világháború idején voltak fiatalok, ennyi idősen már három gyerekes anyák voltak, és a falu szégyene volt, aki 27 évesen még nem volt anya, ha meg ne adj Isten, talán még feleség sem, akkor meg máglyán égették volna el, mert biztos boszorkány.
2016. dec. 8. 00:30
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Még előtted az élet és sajnálom, hogy a család ilyen dolgok miatt zaklat.Jó szándék vezérli őket, csak rossz a kivitelezés.

Természetesen nem túl késő, még bőven időben leszel. Nekem is van egy ismerősöm, aki 28 évesen költözött fel Bpre és első fél évben nettó 140 körül kapott, de utána sikerült egy jobb munkát kapnia nettó 210ért.

Hajrá, drukkolok

2016. dec. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
És most máglyán elégetnek? Vagy mitől félsz?
2016. dec. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

"...ha nem azt hallanám a rokonoktól meg a szüleim barátaitól..."

Másoknak ne akarj megfelelni, főleg nem olyanban, amivel aztán neked lesz egy életre való gondod.

Új életet kezdeni sohasem késő.

2016. dec. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!