Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki az aki e törvények szerint...

Ki az aki e törvények szerint él mint ahogyan én?

Figyelt kérdés

1. A sötét zene életed lételeme melyben megtalálod a megnyugvást békét aggressziót álmaidat és mindent amelyre szükséged lehet az életben

Műfajok szerint

Electro Industrial,Martial Industrial,Doomcore,Darkcore,Hardcore,Death Metal,Black Metal,Pure Deatchcore,EBM,Aggrotech,Darkwave stb.

2. Nem nézel magyar TV-t és nem követed a magyar celebeket és/vagy médiát

3. A politika és vallás teljesen semmisé válik számodra Nincsenek pártok Se Isten se Sátán csak te magad vagy és a hited önmagadban

4. Nem követed a divatot mivel te egyéniség vagy és tisztában vagy azzal ha valaki nem fogad el azokban a ruhákban és frizurával amivel megjelensz nem fog elfogadni sehogy

5. Reálisan tekintesz az életre miszerint nem hiszel el mindent amit mondanak neked és nem fogod követni a mézes madzagot mert reménytelennek érzel egy-egy helyzetet

6. Azokat bünteted dühöddel vagy bűntudat keltésével akik megérdemlik és nem azokat akik épp csak a közeledben vannak

7. Szereted az alkoholt és annak bizonyos formáit annak érdekében hogy elengedhesd magad abban az esetben ha nehezen nyílsz meg mások előtt vagy ha ezáltal képes vagy lazítani és könnyebben gondolkozni

8. Ami a köznép szerint nem létezik az is létezik hisz ebben a világban sokszor hihetetlennek tűnő dolgok ütik fel a fejüket

9. Hiszel abban hogy a tárgyaknak is van/lehet lelkük hisz minden energiából áll mint ahogy mi magunk is és itt vagyunk élünk,cselekszünk

10. Képes vagy alkalmazkodni majdnem mindenfajta élethelyzetben az épp aktuális körülményekhez egészen addig amíg nem érzed úgy hogy eljött az idő miszerint távoznod kell

11. Nem csonkítod meg saját tulajdon testedet fájdalom kiadása vagy rajongás kifejtése érdekében hisz az ember nemesebb célokra lett teremtve

12. Mindig szereted önmagad és tekintettel vagy lelki állapotodra még akkor is ha valaki megbántott ez esetben növeld az egód és kevésbbé fog fájni

13. Megtanulsz magányosan élni és boldogulni



2016. dec. 8. 01:38
 1/7 anonim ***** válasza:
a sötét zene, amit szeretsz, amiben megtalálod álmaidat, az pont olyan mint az általad megvetett celebek: hazug, alpári, megjátszott, pénzéhes stb stb :( persze ahogy a celebek közt, a zene között is akad jó, csak elég ritkán
2016. dec. 8. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. Én az a ritka állatfaj vagyok, akinél csak egy kritérium van: ne ordítson a zene. Ha ez megvan, szólhat bármi. Ha nincs hozzá kedvem, ki tudom zárni, és ugyanúgy tudom élvezni a magamban hallott zenét is.

2. Stimmel.

3. Stimmel, bár Isten nálam kicsit összetett fogalom, a Sátán meg annak hiány-állapota.

4. Stimmel.

5. Stimmel, de legalábbis igyekszem.

6. Ezt nehezen tudom konkretizálni, eleve nehéz engem felidegesíteni.

7. Ha alkohol nélkül nem nyílok meg mások előtt, akkor azzal sem fogok. Ha a kapum zárva akar maradni, akkor pont én legyek, aki folyékony pajszerrel felfeszíti? Mértékkel iszom azon prózai okból, hogy néha jól esik.

8. Amiről képes vagyok fantáziálni, beszélni, az számomra létezik, persze megvan a helye a lényegi létrán.

9. Nem, ezt nem hiszem (de nem is vetem el a lehetőségét), inkább azt, hogy egy-egy tárgy fontos szerepet tölthet be egy ember életében, metaforikus értelemben az ember lelkének egy darabja beleszáll. Például egy véső a szobrásznak, ami már úgy "csorbult" az évek folyamán, hogy a keze alá játszik, ha kapna egy új vésőt, szokatlan volna neki. De ugyanígy lehet egy autó, egy hangszer, akármi.

10. Stimmel.

11. Még megvan a tíz ujjam. Amúgy az utolsó tagmondat és a 3-as pont között némi ellentmondást érzek.

12. Igyekszem.

13. A magányos alkotó életmód nálam természetből fakadó.

2016. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Nem igazán. Bár mindeneim között van a horrorcore és a hardcore rappelés.

2. Stimmel

3. Én a magam képességeibe hiszek ,de hiszek sten létezésébe és van vallásom. Viszont politikailag stimmel

4. ???


Négyes kérdés után kifáradtam ,mint a szar...


Tököm fog válaszolgatni.


Leszarom.

2016. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló köszönöm hogy ilyen hasznos választ adtál a kérdésemre

Ahogy láttam a 4.nél megakadtál de ha akarod szótagolhatom is neked a szavakat

Vagy várj nem bocs... Mivel nem ismerlek pont leszarlak :') csodás napot bunkó

2016. dec. 9. 20:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ,csak tudod most nyűgös vagyok ,mint a f🅰sz.


Elment a kedvem az egész oldaltól.


Szóval bocsánatot kérek ,nem akartalak felb🅰szni.

2016. dec. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ui.: De ,ha sikerült akkor sajnálom.
2016. dec. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. Reálisan tekintesz az életre miszerint nem hiszel el mindent amit mondanak neked és nem fogod követni a mézes madzagot mert reménytelennek érzel egy-egy helyzetet

6. Azokat bünteted dühöddel vagy bűntudat keltésével akik megérdemlik és nem azokat akik épp csak a közeledben vannak

7. Szereted az alkoholt és annak bizonyos formáit annak érdekében hogy elengedhesd magad abban az esetben ha nehezen nyílsz meg mások előtt vagy ha ezáltal képes vagy lazítani és könnyebben gondolkozni

8. Ami a köznép szerint nem létezik az is létezik hisz ebben a világban sokszor hihetetlennek tűnő dolgok ütik fel a fejüket

9. Hiszel abban hogy a tárgyaknak is van/lehet lelkük hisz minden energiából áll mint ahogy mi magunk is és itt vagyunk élünk,cselekszünk

10. Képes vagy alkalmazkodni majdnem mindenfajta élethelyzetben az épp aktuális körülményekhez egészen addig amíg nem érzed úgy hogy eljött az idő miszerint távoznod kell

11. Nem csonkítod meg saját tulajdon testedet fájdalom kiadása vagy rajongás kifejtése érdekében hisz az ember nemesebb célokra lett teremtve

12. Mindig szereted önmagad és tekintettel vagy lelki állapotodra még akkor is ha valaki megbántott ez esetben növeld az egód és kevésbbé fog fájni

13. Megtanulsz magányosan élni és boldogulni


5. Stimmel

6. Ez most sajna nem volt igaz ,de nagyon sajnálom tényleg. Szóval elnézést.

7. Ahhoz nekem nem alkoholra van szükségem

8. Szkeptikus vagyok

9. Hát...

10. Attól függ

11. Ez igaz ,bár közel voltam az utóbbi időbe ahhoz...

12. Sajnos nem stimmel

13. Attól függ


Szóval tényleg bocs a köcsögösködésért.

2016. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!