Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyorsan telik az idő, mitől...

Gyorsan telik az idő, mitől van ez?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy olyan pick-pack eltelik az idő. Mikor fiatalabb voltam valahogy lassabban telt, most meg még a rutin feladatok is olyan sok időt vesznek igénybe. (Tusolás, főzés, mosás). Ez a fáradságtól van, vagy csak én érzem így? Esetleg 24 évesen öregszem? Normális dolog ez, vagy hova lehet menni ezzel a problémával? Kissé ugyanis zavar, hogy nincs időm semmire.
2016. dec. 8. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Be vagy b aszva
2016. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak te, én is így érzem. xD
2016. dec. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én azt figyeltem meg, ha sok az elfoglaltság, kényszerkötöttség, mint pl az iskola, akkor nagyon lassan telik. Ha kikerül az ember a valós életbe akkor kicsit felgyorsulnak a hétköznapok.
2016. dec. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 20 és 30 között telt el villámgyorsan. Azt hiszem, hogy 20 körül kezdesz el igazán élni, 30 körül meg már befékez a család és a kötöttségek.
2016. dec. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!