Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok valaha híres...

Találkoztatok valaha híres emberrel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy például láttad Vastag Csabát a buszon. Nagyon sok külföldi színész és énekes jön koncertezni és forgatni hazánkba. És megköszönném ha megosztanátok velem a sztorijaitokat a találkozásokról! Például hogyan reagáltál, mit szólt ahíresség, mit beszéltetek, csináltatok, megváltozott e róla a véleményed?

2016. dec. 9. 17:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

Hát shhimán. A múltkor George Clooney szállt fel a 7-es buszra, és kérte a jegyeket, bérleteket. Nem volt... :(

De szerintem legalább ennyi esély van rá, hogy valaki pont a Vastag Csabával fog összefutni a buszon :D

2016. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
10%
És szexeltem is.
2016. dec. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
24%
Lionel Messivel találkoztam épp tegnap egy étteremben és elbeszélgettünk az el classicóról.
2016. dec. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
Egyszer voltam Kozsó koncerten a városnapon
2016. dec. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%
Győzikével a falunapon.
2016. dec. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Például Molnár Györggyel az Omega együttes tagjával. Mindketten megfeledkeztünk arról hogy ő egy híres ember, mert az önszorgalomból kutatott úgynevezett Adams-motorjára koncentráltunk. Persze azért közben felcsendült a fejemben a fülbemászó dala a Gyöngyhajú lány.
2016. dec. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

Láttam VV4 Lacit, VV Robint, Andy Vajnát és Lendvay Ildikót az utcán. (Nyilván nem egyszerre, bár megnézném, miről beszélgetnének ők négyen xD)

Színházban Hernádi Juditot és Reviczky Gábort, plusz az Eurovizión Gundelt. E háromra büszke vagyok.

2016. dec. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
87%

Leona Lewissal egy szállodában szálltam meg, egyszer láttam a folyosón. Volt 2 kutyája, vmi kis olaszagár félék, akik ugattak és összeverekedtek, erre egy másik arra járó vendég ráordított Leonára, hogy nevelje meg a kutyáit:D

Am meglepődtem, milyen alacsony a csaj, a tvben olyan szép sudárnak tűnik, valóságban fél fejjel alacsonyabb nálam (én 173 vok).

2016. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
77%
Jaaa, a magyarok is érnek? Akkor Szandi, Deák Bill, Popper Péter, Dolák-Saly, Révész Máriusz, Tarlós... nem sértődnek meg talán, akiket kihagytam :D
2016. dec. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

Nekem főiskolán kommunikáció volt az egyik szakom, és sok médiában dolgozó ember járt nálunk közönségtalálkozón. Sebestyén Balázs, Szellő István (neki bazi jó a humora, bírtam), Váczi Gergő (ő is jobb arc volt, mint mikor a tévében bohóckodott), Soma (hát ő nem hazudtolta meg önmagát:D), Krakkó Ákos (vele interjúztam is), ilyen kaliberű emberekkel volt alkalmam találkozni.

Viszont mindnél kedvesebb emlékem, mikor egyszer Pesten jött velem szemben Csányi Sándor (a színész), és észrevette, hogy felismertem, és láttam rajta, hogy jól esik neki. Vigyorgott nagyon. De míg Pesten éltem, sok magyar hírességgel összefutottam.

2016. dec. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!