Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Justin Bieber reagált valaha...

Justin Bieber reagált valaha arra, hogy sok híres ember szidja őt?

Figyelt kérdés
Kifejezetten híres emberek beszólásaival kapcsolatban kérdezem.
2014. okt. 29. 01:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeintem az egója mindent kibír:)
2014. okt. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert akik beszólnak neki, azok 2 féle emberek szerintem: van az a híres ember, aki kiposztolja Facebookra, hogy Justinnak csúnya a pulcsija, na az szerintem hülyeség, és szándékos belekötés. de van az a híres ember, akinek megkérdezik a a véleményét egy interjúban, és zenei kritikáét mond Bieberről. És azért érdekelne, hogy vissza mer-e szólni egy Jon Bon Jovinak vagy egy Paul McCartneynak.
2014. okt. 31. 23:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Csupán azért mongyák mert nincs rajta kivül kibe kötniük!!!

ha Justin Bieber az lenne amit az utálói elmaondanak róla,akkor nem lenne ennyi rajongója(többszázmillió)

2014. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ebben nem vagyok biztos. Amikor Michael Jacksonról az terjedt, hogy pedofil, és még nem mentették fel a vádak alól, akkor sem égette el senki a CD-it. Axel Rose is egy s-ggfej, mégis sokan szeretik a zenéjét.
2014. dec. 30. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!