Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Találkoztatok valaha híres...

Találkoztatok valaha híres emberrel? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem olyanra gondolok, hogy például láttad Vastag Csabát a buszon. Nagyon sok külföldi színész és énekes jön koncertezni és forgatni hazánkba. És megköszönném ha megosztanátok velem a sztorijaitokat a találkozásokról! Például hogyan reagáltál, mit szólt ahíresség, mit beszéltetek, csináltatok, megváltozott e róla a véleményed?

2016. dec. 9. 17:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Statisztaként szoktam forgatásokon részt venni, úgyhogy így elég sok színésszel "találkoztam". De persze ez munka, beszélgetni, fotót-autogramot kérni nincs idő/lehetőség.

Pár példa:

Tom Hanks (Inferno)

Felicity Jones (Inferno)

James McAvoy (Coldest City)

Charlize Theron (Coldest City)

John Abraham (Force 2)...


Mint "rajongó" Star Wars-os színészekkel találkoztam Amerikában, illetve Angliában néhány kedvencemmel.

2017. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
21%

Természetesen találkoztam. Nem tudom ezek a nevek mondanak e neked valamit: Martina Stoessel, Jorge Blanco, Diego Dominguez Llort, Mercedes Lambre.

Magyar sztárok közül is jó párral. Dolhai Attila, Mészáros Árpád Zsolt, Kerényi Miklós Máté, Oszvald Marika, Szulák Andrea, Veréb Tamás (bár ő csak egyesek számára híresség, nekem nem jelent többet egy rakás kakinál), Kocsis Dénes...stb... És hát a Budapesti Operettszínház egész társulatával. Sőőőőt... Kaptam két puszit Gubik Petrától. De találkoztam az Ismerős Arcok egyik gitárosával, voltam Kárpátia koncerten, R-Go koncerten, és amit legfelül írtam, abból következtethettél, hogy Violetta Liveon.


16/fiú ;)

2017. febr. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Van közös fotóm Daniel Ricciardoval és Talmácsi Gáborral, emellett láttam már élőben Nico Hülkenberget, Niki Laudát, Charlie Whitingot, Toto és Susie Wolffot, Helmut Markót (ezek mind Forma-1-es nevek ha valaki nem tudná), Geri Halliwellt, régebben voltam Thomas Anders koncertjén is, a magyarok közül meg rengeteg van, Pesten láttam Falusi Mariannt, Mező Misit, Sándor Györgyöt. koncerteket fel sem sorolom, sok volt, legutóbb Kovács Ákos. :)
2017. márc. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
Én rengeteg magyarral találkoztam, szóval azokat nem is tudnám felsorolni. De, akire a legbüszkébb vagyok, az Shakira!!! 2 éve voltam Barcelonában egy Barca-Deportivo meccsen, ami a La Liga utolsó meccse volt és már mindenki tudta, hogy a Barca fog nyerni, ezért a meccs után a pályán hatalmas ünneplés volt! Ott voltak a focisták gyerekei, feleségei. Tulajdonképpen már a játékosok (Messi, Neymar, Suarez...) alapból híresek, de ott ült nem messze tőlünk a stadionban Pique felesége, vagyis Shakira is! Mondanom se kell, hogy alig akartam elhinni! (Nagy Shaki fan vagyok egyébként!)
2017. aug. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Bár őket magukat nem láttam, de vagy 2 hónapja a Kempisnki hotel előtt állt Vajna Timi kék Lamborghinije meg Andy Vajna fekete Bentley-je.
2017. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az Omega egyik tagjával, Benkő Lászlóval, érdekes módon ő bámult meg minket, nem értettem miért. :D Amúgy tiszta ciki volt. A Volt Fesztiválra mentünk egy vonattal, és ő ugyanazzal a vonattal utazott. Azért mert oda, mert az első Petőfi Zenei Díj egyik díjazottja volt,azt hiszem, életműdíjat kapott. Az volt ciki, hogy a sok hülye külföldi vagy nem külföldi de fiatal között kellett utaznia. Nem akarok senkit leszólni, mi is ezek közé a fiatalok közé tartozunk, de azért szerintem tényleg furcsa, hogy meghívnak valakit egy díjátadóra az ország másik végére, és ott utazik a fesztiválozók között.
2018. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egyébként Cseh Laci olimpiai bajnok úszó ugyanazon a településen nőtt fel, ahol én, de nem ismerem barátilag, csak régen láttam néha itt-ott az utcán. Semmi extra. A Republic énekesének, Cipőnek a lányai a mi gimnáziumunkba jártak. Ott se volt semmi extra. Sőt, még egy magyar politikus gyerekei is oda jártak, ugyanarra az évfolyamra, azt hiszem. Amúgy beszéltem már híres emberekkel telefonon (egy időben ehhez kapcsolódó munkám volt), de semmi extra nem volt egyikkel sem. Se kedvesek, se bunkók nem voltak. (Stohl András, Rudolf Péter, ilyenekre gondoljatok.)


Külföldi példát nem tudok mondani, de múltkor volt az egyik Facebook-csoportban,a Budapest régi képeken csoportban az a magyar férfi,aki szálloda szakács volt, amikor a Queen együttes nálunk járt,és beszélt még velünk. Ha legörgetsz, vissza tudod még olvasni. A tesóm egyszer küldött egy levelet David Attenborough-nak, és kapott is választ rá, írásban, mert Attenborough nem használ e-mailt.


Aztán ki számít még híresnek? Általánosban volt egy rajztanárom, aki Angliában is ismert festő, de az átlag ember mondjuk erről egyáltalán nem tud.


Fesztiválon láttam Puskás Petit már nem emlékszem melyik másik énekessel beszélgetni,de ettől nem kaptam a szívemhez. Egyszer meg mikor Budapesten,a belvárosban nyelvtanfolyamra mentem, a Hoolingasből az énekes ment el mellettem. Ettől se kaptam mondjuk szívrohamot, de az meglepett, hogy az utcán is ilyen bőrcuccokban jár, nagyon be volt öltözve ilyenekbe, pedig nem votl rossz idő.


Találkoztam írókkal (Varró Dani, Laczkfi János). Őket akkor ismertem meg, nem változott róluk a véleményem.


Hát ennyi, remélem, használható volt a válaszom. Tudom, hogy inkább ilyeneket vártál,mint Madonna meg Tom Hanks, de ilyet nem tudok.


Egy sztori jutott még eszembe: egy gyerekkori barátnőm Tokio Hotel-rajongó volt. 2 koncertre is eljutott,egyre Magyarországon. A nagybátyja biztonsági emberként dolgozott azt hiszem, vagy nem is emlékszem már hogy volt, de valami rokonsága volt a biztonsági őr,így ő korábban bemehetett (de volt jegye a koncertre, ugyanúgy, mint mindenkinek). És a nagybátyja bement a WC-re, majd kijött, és panaszkodott, hogy valami nő is bejött a férfi mosdóba. Kiderült,hogy a nagybácsi annyira azért nincs tisztában vele, kinek a koncertjén dolgozik, és Bill Kaulitzot nézte nőnek.

2018. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
11-es,hogy lehet valakiből statiszta?
2018. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ilyen koncertek is számítanak? Akkor én láttam élőben a Rolling Stonest, a Queen új felállását, a Coldplayt, a Bon Jovit.
2018. aug. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Statisztaként láttam forgatáson ezeket a személyeket:

Ryan Gosling (Szárnyas fejvadász)

Linda Hamilton, Natalia Reyes, Mackenzie Davis (Terminátor)

Rebecca Ferguson (Dűne)

Mundruczó Kornél (Jupiter holdja)

De ahogy ezt korábban is írták, forgatásokon nem lehet velük beszélgetni és hasonlók.

2020. máj. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!