Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy irhatnák Tarja Turunenak?

Hogy irhatnák Tarja Turunenak?

Figyelt kérdés
Nagyon kedvelem őt, és az egész Nightwist, meg amit alakitott, hogy tudnék irni neki, vagy a bandának?
2016. dec. 9. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Őszintén sok sikert kívánok neked ehhez (nekem is nagy kedvenc Tarja is meg a Nightwish is), de valószínű két külön címet kell találnod, mert - ha azóta valami nem változott - pár éve kidobták őt sajnos. Olvastam a levelet amit Tuomas írt neki ezzel kapcsolatban.
2016. dec. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Imádom a nőt
2016. dec. 9. 22:32
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, az már jópár éve volt, és azóta még egy énekesnőcsere történt. Nem tudom, hol találhatnál rá, de hajrá. Próbálj "official" oldalakat keresni.

Én egyszer egy ismerősöm kedvenc íróját megtaláltam, nem tudom, mennyire volt népszerű, én még nem olvastam tőle, de szerepel az olvasmány-várólistámon, nem is ismertem addig, amíg az ismerősöm nem említette, aztán úgy gondoltam, megpróbálok az ismerősömnek szerezni ettől a szerzőtől egy dedikált képet, meg is találtam, írtam is, választ is kaptam és képet is postán. Nem sokkal később halt meg, én még életében rá tudtam találni.

2016. dec. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Foglalt!!!

[link]

2016. dec. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!