Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért lett divat a külső...

Miért lett divat a külső alapján ítélkezés? Lányok válaszát várom. Fiúk is írhatnak.

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdés foglalkoztat hogy miért ítélnek a mai lányok külső alapján. Én lány vagyok , de esküszöm hányingerem van a sok buta lánytól. Tisztelet a kivételnek. Meg azt bírom még , hogy látnak egy páva kinézetű "fiút" , és jujj de cuki , jajj de helyes . Én meg csak nézek , ők a helyesek ?! Az én iskolámban van egy fiú , akivel együtt vagyok . Neki is annyiszor beszóltak ilyen pávák a 160 centijükkel , de a barátom le se tojta. Mikor még nem voltam vele együtt , csak néztem , nagyon tetszett/tetszik. Ő egy rapper stílusú egyén . Mindig fekete bő cuccokban van , 80 évek zenéit hallgat . És mindenki basz...tata , mert hogy milyen. Mikor összejöttem vele , kiderült hogy rendkívül intelligens. 4 es tanuló , és imádja a történelmet és az antik dolgokat. S engem az szomorít el , hogy sok lány , csak azt látja ami az orra előtt van. S ha valaki más , rögtön el kell ítélni. Miért ? Az én barátomat , 100 pávára nem cserélném le . Tisztelettudó , szeret , udvarias, és különleges. És tényleg az szomorít el , hogy az ilyen pláza cicák folyamatosan mindenkinek beszólogatnak. Múltkor is egy csapat fiúcska beszólt egy VAK bácsinak hogy mivan baz..meg , nem látsz a szemedtől ? Komolyan mondom hogy nekem esett rosszul . Miért kell ilyen gonoszul viselkedni ? Arra nem gondoltok hogy ti is kerülhettek ilyen helyzetbe ? Persze tisztelet mind a lányoknak és fiúknak akik nem ilyenek.

2016. okt. 11. 01:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
7%

Ne agggódj, a szenvedést a pláza cicák sem kerülhetik el külsejük cicamicázásával.


Nagyon sok köztük a lelkibeteg,azért viselkednek így.


Tudod, sok cicababa végzi fiatalon tepsiben, tele van velük a hullaház.


A belsőt külsővel kompenzálják, de nyílvánvaló, hogy rohadnak belülről.


Nem minden cicababára vonatkozik, csak a 99.9%-ra.

2016. okt. 11. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%
Ez nem divat. Eddig is így volt. Az ember meg az állat is először azt nézi meg milyen a genetika, az utódnemzés kódolt ösztönének része. Van aki ezen tovább jut, van aki nem. Ettől függetlenül nem kell elítélni azokat sem. Ennyi.
2016. okt. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
A másik meg hogy te ugyanúgy diszkrimnálod meg lealacsonyítod a "pávának" nevezett fiúkat a "160 centijükkel". Most akkor miről beszélünk? Magadban keresd meg a kérdésedre a választ, mert te sem vagy különb azoktól a lányoktól.
2016. okt. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Ez nem divat, mindig is így volt. A vizuális inger az első és egyik legmeghatározóbb, az élet MINDEN területén. (gondolj csak bele, eléd tesznek két tányért, ugyanaz az étel van rajtuk, csak az egyik szépen megkomponálva, a másik meg odacsapva mint a menzán, melyiket választanád?)

Szépségideálok korok szerint változnak, az egyéni ízlés lehet más és más, de attól még mindenki elsősorban külső alapján dönt (vagyis az dönti el, hogy meg akarja ismerni a "belsőt" is vagy sem).

2016. okt. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Én már másik korosztály vagyok, de a külső mindenkinek számít valamennyire. Kinek jobban, kinek kevésbé, az ízlés pedig egyedi.


Csak kérdezem, neked bárki jó lenne, bármilyen külsejű emberrel hajlandó lennél párkapcsolatba kezdeni? Vagy azért neked is megvan, hogy milyen emberek tetszenek jobban, milyenek kevésbé, és milyenek egyáltalán nem?

2016. okt. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4%
Egyetértek veled. Manapság mindkét nem értékrendje halott. Én ezért nem is találok magamnak értelmes lányt, mert mindnek a pávákig jut el csak az ízlésvilága, mert annyi eszük van... Értelmes lányt már szinte lehetetlen találni manapság.
2016. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Egyrészt: Az emberek mindig külső alapján ítéltek, ez nem mai divat.

Másrészt: Te is külső alapján ítélkezel.

Harmadrészt: páwa, rapper, rocker, emo, csillámfäszláma, stb, mind egykutya. Hülye szubkultúrák, amik a külsőre mennek rá, és 18 felett má mindegyik vérciki.

Bunkók mindig voltak, és mindig lesznek, ne törődj velük, de ha már elítéled az ítélkezést, akkor ne legyél te is ítélkező, mert ez a kérdés most picit visszafelé sült el.

2016. okt. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én belső alapján ítélkezek.

Akkor én UFÓ vagyok szerinted? ET hazatelefonál? :D

2016. okt. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
Te is ugyanúgy ítélkezel... páwa, plázacica... MINDENKI ítélkezik. A tahóság meg nem öltözködési stílustól függ.
2016. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
56%
Még jó hogy ítélkezünk. Csak a buta ember külső alapján, az okos meg belső... Ez egy óriási különbség például. :D
2016. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!