Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan érzékeltessem vele,...

Hogyan érzékeltessem vele, hogy én nem szeretnék barátkozni?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm osztálytársával találkoztam már párszor, most hogy a barátnőm külföldre ment dolgozni, a csaj kb itt maradt barátok nélkül ( mert amúgy kevés ember kedveli, állandóan hazudozik és ha valami nem úgy van ahogy ő akarja akkor kitalált pletykákat terjeszt a másikról) és már hetek óta nekem irogat hogy találkozzunk, menjünk el moziba, beszélessünk stb. de én nem kedvelem túlzottan, viszont nem akarom csak úgy elküldeni a francba mert biztos rossz neki barátok nélkül és nem is akarom hogy pletykákat terjesszen rólam amiért elküldtem
2016. dec. 10. 12:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érsz rá. A "De miért?" kérdésekre: "Mert dolgod van." Semmi köze hozzá. Nincs ember, aki hosszabb-rövidebb idő után ne jönne rá, hogy a lepattintásoknak oka van. Illetve ha nem jön rá, akkor hülye. Akkor nem úszod meg, hogy (először) normális hangnemben elmondd neki, hogy nem vagy a bébiszittere.
2016. dec. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha találkoztál vele párszor, el tudod dönteni, hogy neked szimpatikus-e. Végül is abból indulsz ki, hogy "kevés ember kedveli, mert..." és egy pletykát veszel készpénznek úgy, hogy az illetőt nem is igazán ismered. Persze nem ismerem én sem, de azt tudom, hogy jó barátságaim, szerelmi kapcsolataim is lettek olyan emberekkel, akikről nem hallottam jót másoktól, meg eleinte nem tűntek szimpatikusnak, aztán később kiderült, hogy csak zárkózottak, én pedig úgy voltam vele, ismerjük meg, aztán majd kiderül.
2016. dec. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azér' azt a pletykáktól függetlenül el tudja dönteni talán önállóan, hogy akar e bárkivel(!), bármiféle(!) kapcsolatot létesíteni... :D
2016. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
El tudja. De a kérdésből úgy jön le, hogy különösebb közös program, megismerés nélkül el akarja küldeni az illetőt a francba, tehát arra alapoz, hogy mások nem kedvelik, és nem a saját tapasztalatára. Természetesen az ő dolga, én másképp állnék a helyzethez.
2016. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!