Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit vehetnék a szüleimnek...

Mit vehetnék a szüleimnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tavaly is mondtam nekik, hogy nem kérek semmit karácsonyra, csak legyünk végre együtt (mert mindketten elég sokat dolgoznak). De így is kaptam egy két dolgot, aminek persze örültem. Csak egy kicsit rosszul éreztem magam, mert nem ez volt megbeszélve és én csak egy pár illatgyertyát vettem, azt sem a fa alá, hanem már előbb meggyújtottuk.

Van valami ötletetek? Egy jó könyv, vagy kézzel készített dolgok? Köszi a válaszokat!



2016. dec. 10. 12:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Kezdj el gyüjteni és vegyél azt ami hiányzik nekik. Pl. ha valamelyiknek van hobbyja akkor azzal kapcsolatost vegyél.Vagy veszel két kép tartót amibe teszel egy egy olyan képet amin mind rajta vagytok.De egyszerüen meg lehet kérdezni hogy szeretnél valamit karácsonyra valamid hiányzik?
2016. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!