Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kaptam karácsonyra 15. 000Fori...

Kaptam karácsonyra 15. 000Forintot. Mit mondhatnákna szüleimnek, mire költöttem?

Figyelt kérdés

Nem tőlük kaptam. Eddig vettem belőle 4ezer forintért egy könyvet, a többit egy játékra szeretném költeni, de nem szeretném, hogy megtudják, mert ellenzik. Mit modnhatnák, ha megkérdik?


17F.


2016. jan. 7. 17:26
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézést, hogy gyorsan írtam... De szerintem így is érthető. És ez nem válasz a kérdésre. Kérlek menj máshova szórakozni.
2016. jan. 7. 17:32
 2/16 anonim ***** válasza:
20%

Mondd meg nekik hogy le volt akciózva a boltban xy és azt meg vetted nekik xy ünnepre ezért nem mondod el pontosan mit vettél belőle hanem majd megtudják ha odaadod azon a napon.

Aztán igazából mire eljön az xp ünnep addigra vagy elfelejtik vagy már jön annyi pénz hogy tudsz venni vmit amire majd ráfogod hogy abból a pénzből vetted amit karira kaptál.

2016. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
17 éves vagy, most már kiállhatsz magadért, és azért amit szeretnél. Nyugodtan mondd meg, hogy neked kell az a játék és kész. Vagy vedd meg, és azután valld be. Elvégre is könnyebb utólag bocsánatot kérni, mint előre engedélyt. :D
2016. jan. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Mondd meg a játékot. Gondolom, ha már megvetted, nem fogják visszavitetni veled :)
2016. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Fúú de utálom az ilyen ostoba maradiságot, ami apám részéről is van, hogy játékra költeni az valami eget verő főbenjáró bűn.
2016. jan. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Mond azt, hogy szülinapi ajándékot vettél egy csajnak/haverodnak.
2016. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Ha nem tőlük kaptad, akkor honnan tudják, hogy pont 15E forintot kaptál?:D

Mond azt, hogy elittad, meg nőkre költötted. :D:D

2016. jan. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Akkor ezek szerint a megmaradt 11 ezer a gond?? Eleve ha nem tőlük kaptad, akkor nem kellene, hogy beleszóljanak. Te kaptad jogod van arra költeni amire szeretnéd. Most jön a kérdés..ha egy gépmoly vagy, aki napi 12 órát játszik a számítógépen, akkor lehet én sem örülnék..Mindenesetre én a te helyedben megvenném. Ez nem egy horribilis összeg amin balhézni kellene szerintem...Vedd meg és kész.
2016. jan. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%

Vedd meg.

Off: melyik játék? :)

2016. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

pl:


-Kisfiam mire költötted el a maradék 12 ezer forintot?

- Anya, apa beszélnünk kell. 17 éves vagyok érdekel a női test, azért elmentem egy prostituálthoz és szexuális viszonyt létesítettünk.

-Mi.....

-és közbevágsz anya, had mondjam végig kérlek. Sajnos elkaptam egy nemi úton terjedő betegséget, és mikor elmentem a nemi gondozóba kiderült, hogy AIDS-es vagyok.

- A szüleid reakciója......

- És egyszer csak elkezdesz röhögni és közlöd velük, hogy játékra költötted, de az is megtörténhetett volna, amit először mondtál így örüljenek, hogy csak játékot vettél a pénzedből, AMIT TE KAPTÁL. :D 22/f- be fog válni, nem garantálom, hogy anyád nem pofoz fel, de ez vele járhat. :D Sok sikert!

2016. jan. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!