Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot adjak karácso...

Milyen ajándékot adjak karácsonyra a szüleimnek? Jó ajándékötletek kellenének, lehet sajátkészítésű is. 👇

Figyelt kérdés

kb. 3000 Ft-ból tudok gazdálkodni. Eszembe jutottak ilyenek, hogy nyaklánc, stb, de tavaly is ilyeneket kaptak, most szeretnék rajta kicsit változtatni.

Tudtok ötleteket?

Köszönöm előre a segítséget! :)



2016. dec. 3. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Süss sütit! Mézeskalácsot, karácsonyi kekszeket, ilyeneket.
2016. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

Csak ezzel az a baj, hogy lehet észreveszik. De azért kipróbálom! :)

2016. dec. 4. 09:35
 3/6 anonim válasza:
100%

Kicsit írj róluk! Hány évesek, mit dolgoznak, ha otthon vannak mit szeretnek csinálni?

Az én anyukám imádja a gyertyákat, karácsony előtt nincs olyan nap,, hogy ne égne itthon 1-1. Így én egy ilyen "szettet" csinálok, válogatok fényképet/mintát és ráolvasztom a gyertyára, de csak az alsó felére, hogy a tetejét meg is tudjuk gyújtani. Mondjuk 4 gyertyát összecsomagolok majd valahogyan, és legalább el is használjuk. (A linken a 6. pont)

[link]

Emellett édesszájú is, imádja a sütiket, csokikat, ezért forrócsokiport fogok neki készíteni még, a befőttesüveg utána szintén használható lesz.

[link]

Apukám nehezebb eset, neki már rendeltem 1 telefontokot, és van 1 féle kedvenc csokija, annak a logoját kinyomtatom, ráteszem egy dobozra körbe, és teszek bele a kedvenc csokijából elég sokat:D

Ezek nem jönnek ki sokra, ha összeadod, én találtam egy 4-es csomag gyertyát 900 ft-ért, rá a képet itthon ki tudom nyomtatni. A porhoz cukor, kakaópor, keményítő, vaníliáscukor általában minden háztartásban van. A telefontokot ebay-ről 700 ft-ért rendeltem, egy kis dobozkát készíteni mondjuk papírból/kartonból is lehet.

Esetleg ha van otthon felesleges újságpapírotok, ajánlom a papírfonás technikát, készíthetsz vele kis kosarakat, tárolódoboz szetteket, fürdőbe-hálóba-konyhába szintén jó, szerintem nagyon szépek.

[link]

2016. dec. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Hú, köszi 3., a gyertyás nagyon jó ötlet. Egyébként mindkettőtöknek ment a zöld! :)

Anyum tanárként dolgozik, apukám gondnok. Anyum szereti az ékszereket, tavaly fontam neki nyakláncot, de most változtatni akarok rajta. De ez a gyertya tökre jó.

Apumnak bélgyulladása van, ezért nem ehet tejtermékeket, még étcsokoládét sem valamiért. Telefontok meg nem jó neki, mert van eleve, meg nincs neki okostelója. De a gyerty nagyon tetszik. Köszi. :)

2016. dec. 4. 13:38
 5/6 anonim válasza:
100%
Szerintem az is nagyon jó ötlet, hogy fogsz egy átlátszó vázát (biztos van otthon) és színes papírokra írsz egy-egy idézetet, hogy mondjuk minden hétre jusson eg. Reggel kihúz egyet, és máris jól indul a napja. Vagy pedig vegyél 10 borítékot és midegyikre írj valamit pl: ezt akkor nyisd ki ha dühös vagy rám, ezt akkor nyisd ki ha magányos vagy, ezt akkor nyisd ki ha tudni szeretnéd mennyire szeretlek stb... és mindegyik borítékba írj egy üzenetet, készíts bele valami apróságot. Ehhez az ajándékhoz viszont bőven kell kreativitás. De szerintem szuper ötlet. Remélem tudtam segíteni :)
2016. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, Köszi tudtál. :)

Az elsővel csak annyi a baj, hogy lehet ugyanazt húzza ki mindig. De mondjuk ez az én anyumnál nem baj, mert igencsak feledékeny. :)

2016. dec. 6. 17:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!