Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az normális ha vonz annak a...

Az normális ha vonz annak a gondolata, hogy elüssön egy autó?

Figyelt kérdés

Mármint nem maga az öngyilkosság, mert semmi bajom az életemmel,de akárhányszor állok az út szélén vagy elindul mellettem egy hév/villamos elgondolkozok mi lenne ha kilépnék elé és úgy érzem hogy jólesne megtenni és meg is tudnám (tehát nem félnék vagy bizonytalanodnék el)

Vagy hogy vonzanak az ilyen ,,vágdosom magam", drogozok stb dolgok. Ez nagyon beteges? XD



2016. dec. 10. 18:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Viszont én nem stresszelek sosem vizsgák miatt, meg nekem majd tavasszal lesznek. Mégegyszer mondom, nem az a lényege, hogy bajom legyen hanem csak kíváncsi vagyok milyen érzés lenne kilépni az autó elé. De van annyi eszem, nyilván nem fogok, itt a családom, barátok, még itt áll előttem egy élet, fiatal vagyok és boldog (általában)
2016. dec. 11. 10:18
 12/15 anonim ***** válasza:

"csak kíváncsi vagyok milyen érzés lenne kilépni az autó elé"

Vállalj önkéntes segítést tolókocsis sérültek közt, majd mesélnek neked, milyen érzés.

2016. dec. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy elütéses videót a neten. Ez csak kíváncsiság. Ne aggódj, el fog múlni.
2016. dec. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ahh köszönöm az értelmes választ
2016. dec. 12. 21:24
 15/15 anonim ***** válasza:
10-es vagyok, csak poénnak szántam, kivéve azt a részét, hogy ne próbáld ki :D Örülök, hogy nem fogod.
2016. dec. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!