Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt/van valaki ebben a...

Volt/van valaki ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Megpróbálok világosan fogalmazni. Szóval...nyáron feltettem egy kérdést, ahhoz kapcsolódóan kaptam egy privátot egy lánytól. Elkezdtünk levelezni egymással, nagyon-nagyon megkedveltem, két héten keresztül szinte minden egyes nap beszéltünk egymással... Aztán megszakadt a kapcsolat. :( Egyik nap még beszéltünk, másnap, amikor írni akartam neki, azt jelezte az oldal, hogy megszűnt a fiókja, elveszítettem Őt az éterben. :((( Úgy éreztem magam, mint akit gyomorszájon vágtak. Piszkosul hiányzik a mai napig! :( Gyaníthatóan azért töröltette a fiókját, mert megijedt. A két hét alatt egyszer eltűnt kb. 3 napra (nem függesztette fel a profilját, simán csak nem válaszolt), de a negyedik napon írt, hogy nem akar elveszíteni, azért nem válaszolt a levelemre, mert túl gyors volt neki a tempó, találkozni akartam vele. Ezután újból elkezdtünk kommunikálni egymással, de elkövettem újra ugyanazt a hibát. Az a baj velem, hogy nagyon meg tudok szeretni embereket, ezért minél hamarabb találkozni akartam, nem rejtettem véka alá, hogy randizni szeretnék vele. Másnap, amikor üzenetet akartam küldeni neki, jött a sokk: A fiókját törölték. A sors ellenem dolgozik, mert rá két napra tiltották az én profilomat is, ha esetleg keresett utána, nem talált ő sem. Elveszítettük egymást. :( Bizalmatlan volt, ezért semmilyen egyéb elérhetőséget sem adott meg korábban, még képet sem láttam róla. Csak annyit tudok, hogy Hatvantól 7-8 km-re lakik, valamint a keresztnevét is elárulta. A családjáról és a hobbijáról is mesélt picit, valamint arról is, hogy jelenleg esti suliba jár. Ennyi információból hogyan találhatom meg? Megszakad a szívem, rendkívül hiányzik, nem telik el nap, hogy ne gondolnék rá. Vissza szoktam látogatni a régi fiókomba, elolvasom az üzeneteket és mindig elsírom magam. 3 hónapja történt köztünk az utolsó beszélgetés. Ha esetleg sikerülne is megtalálni, félek, hogy már nem emlékszik rám. :(( Pokoli rossz érzés.


21/F


2016. dec. 10. 20:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem adtam meg semmilyen egyéb elérhetőséget (nem bizalmatlanságból), nagyon bánom. :(
2016. dec. 10. 20:29
 2/18 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy átvert vagy csak unatkozott. Akár pasi is lehetett. Szó, mi szó, aki nem bizonyítja a személyiségét és komolyabbat is akar, azt hanyagold. Rengeteg neten az átverés.
2016. dec. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Biztosan nem vert át!!! Azt leszűrtem volna.
2016. dec. 10. 20:48
 4/18 anonim ***** válasza:

Ne legyél abban olyan biztos.

De ha nem vert át, szimplán csak elütötte az időt és jólesett neki, hogy valaki törődik vele.

2016. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem csak unatkozott. Ezt lehet érezni. Egy nagyon szeretnivaló lány. Nagyon hiányzik.
2016. dec. 10. 20:57
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendben. Ha érezni akarsz, akkor érezz. Ha gondolkodni, akkor gondolkodj. Ha szeretni való lány és tényleg érdekelted volna, akkor vagy nem tűnt volna el vagy áthívott volna más platformra vagy bebizonyította volna, hogy nem ver át. 21 vagy, ne légy ennyire naiv.
2016. dec. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Elmesélte a történetét. Sokan kihasználták már, innen a bizalmatlansága...de én sosem tettem volna ilyet vele. A középsulit is azért hagyta ott, mert nagyon sokat bántották. TUTI, hogy nem kamuzott. Átvertek már párszor, meg tudom állapítani, hogy ki hazudik és ki nem.
2016. dec. 10. 21:05
 8/18 anonim ***** válasza:
Most összeszorult a szívem..:( Én is hasonló vagyok mint te,nagyon hamar meg tudok kedvelni valakit,akár neten keresztül is. És hasonló történt velem is nemrég.. :(
2016. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

Tessék Google maps-en megkeresni az összes falut Hatvantól 7-8 km-re, leutazni mindre, bemenni a helyi kisboltba, meg megállítani minden nénit az utcán, hogy ismer-e egy ilyen nevű (a keresztnevét tudod), veled egykorú lányt, mert... találj ki valami kamusztorit, miért keresed, hogy ne róla csámcsogjon aztán mindenki.

Ha faluban lakik, akkor meglesz. És nem hiszem, hogy ne emlékezne arra, akivel írogatott, én mindenkire emlékszem, akivel kettőnél több üzenetet váltottunk, pedig találkozni se akart velem senki.

Valószínűleg nem találod meg, mert kamuzott, vagy ha tényleg létezik, nem akar tőled semmit. De legalább biztosan tudod, és lezárhatod magadban.

2016. dec. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9 Ha hiszed, ha nem, ezt tervezem. Amint úgy lesz szabadidőm és pénzem, felutazok odáig, innen 160 km nagyjából. (Békés megyei vagyok.) Faluban lakik, ez is biztos, mondta. Csak éppen azt nem, hogy melyikben. Nos, én már rákerestem, három település a legvalószínűbb: Hort, Boldog, Lőrinci.


Egyébként ha megtalálnám és kiderülne, hogy nem akarna semmit, az még mindig a kisebbik rossz mint a mostani helyzetem. Mert ki tudja, lehet, hogy veszettül keres Ő is, csak éppen ugyanígy nem talál.

2016. dec. 10. 22:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!