Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? Egy kivülálló talán jobban látja.

Figyelt kérdés

Tanácsot, segitséget szeretnék kérni, nem tudom mit tegyek.

Röviden annyi, hogy elég kilátástalan helyzetbe kerültem, tavaly dec-ben szakitottunk a párommal, elköltözött haza a szüleihez.emiatt unokatestvéremék és a párom szülei is akikkel addig jóban voltunk, megszakitották velem a kapcsolatot.testvérem nincs,összes rokonom meghalt már.

Egyedül maradtam a 100 nmes házban, ráadásul a munkahelyem is megszünt.

Szép lassan megindultam a lejtön lefele (depresszio, alkohol, céltalanság...

Ez a tél mind anyagilag mind érzelmileg padlóra tett.

Belátom, hogy ez igy nem mehet tovább.az biztos, hogy vmit változtatnom kell, itt nem maradhatok, mert ugy érzem abba bele fogok zavarodni.

Rettenetesen szenvedek.

El akarok innen költözni,ha lenne rá mód,akkor vissza Sopronba, ahol korábban laktam, ott nagyon szerettem élni.

Albérletbe tudnék menni, de azt egyedül biztos, hogy nem birnam fizetni.

A házat meghirdettem, de sajnos nincs tul jó állapotban, sokat fogok rajta bukni,ha eladom.

Kiadnam albérletbe, de nincs bent a vezetékes víz,annak a behozása több százezer ft amit most nem tudok kifizetni.

Hogyan tudnék innen megszabadulni?..

Ki milyen megoldást lát esetleg?elöre is köszönöm a segitséget.

Nagyon el vagyok keseredve. :(

35 éves nö vagyok.



2016. máj. 16. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el szallos munkara
2016. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
28%
Hol van ez a ház, és kertes-e, milyen a közlekedés oda és milyen a beosztása, duplakomfortos-e, van-e külön bejáratú szoba?
2016. máj. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Add el a házat és vegyél az árából egy pici lakást, egy szoba, konyha, fürdő.

Vesztesz rajta, persze, de esélyed lesz újrakezdeni mindent.

2016. máj. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pest megyében van.van külön szoba, de a vez.viz hiànya miatt nem merek idehozni senkit.nekem se kellemes, de egyelöre ez van.
2016. máj. 16. 17:06
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
És ha ismerőstől kérnél kölcsönt? Amit vissza tudnál adni könnyen kamatostul kiadás vagy eladás esetén.
2016. máj. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem add el a házat. Keress munkát valahol, hogy egy kicsit talpra állj. Lehet, hogy rögtön nem sopronban találsz, de ha összeszeded magad, akkor utána váltasz. Sok sikert!
2016. máj. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.a szállásos munka talan jo megoldás lenne.vmit lépnem kell, mert igy a depresszio kezd megint elhatalmasodni rajtam.az a baj, hogy teljesen egyedül vagyok.:(
2016. máj. 17. 04:26
 8/12 anonim ***** válasza:

Bármennyire is lepontozott valaki, én akkor is amellett vagyok, hogy ha tudsz kölcsönt kérni, mondjuk fél vagy egy milliót, kérj és költsd a házra, és akkor a házat értékén adhatod el, nem veszteséggel.

Mi most újítunk fel egy lakásunkat, 28 milliót ajánlottak érte lerobbanva, nem lesz a felújítás 1,5 milliónál több, és úgy már 42 milliót ajánlottak érte látatlanban.

2016. máj. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Tehát minden ráköltött 100 E Ft-tal egy millió pluszt ér a ház.

Egy nagyon becsületes, szorgalmas, jó brigád dolgozik nálunk, hatvaniak (Budapesten dolgoznak nálunk a belvárosban, minden nap jönnek, autóval fél óra alatt benn vannak, napi 11 órán át dolgoznak megállás nélkül), őket tudom ajánlani, és akkor már nem leszel egyedül, ha elkezdenek nálad dolgozni.:)

2016. máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ja, és nincs a brigádban vízvezetékszerelő, de van nekem egy tündéri, olcsó, becsületes vízgázszerelő bácsim külön.
2016. máj. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!