Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta dolgoztam a munkahelyemen, pár hónapja ide jött egy nő, nagyon kedves, segítőkész stb volt, már furcsának is találtam, de különösebben nem foglalkoztam vele. Most kirúgtak miatta, mert azt állította, hogy én loptam a cégtől, ezt a főnök el is hitte, pedig nem igaz. Annyira idegesít ez a dolog, soha nem ártottam neki, mindig mindenbe segítettem ha megkért, erre így hirtelen kicseszett velem. Most mit tegyek, tudom hogy hagynom kéne de addig nem nyugszok mígnem állhatok bosszút. Mit tegyek?
2016. júl. 1. 00:36
 1/7 anonim válasza:
56%
A Jó Isten majd intézi a bosszút, mindenkinek eljön az ideje, amikor felel a tetteiért. ;)
2016. júl. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nos, ha a kollégáid közt volt olyan, akivel jóba voltál, őt/őket figyelmeztesd, hogy figyeljenek oda rá, mert veszélyes. És esetleg ha próbálkozik megint valami ilyesfajta trükkel, ha tudják, buktassák le.


Amúgy mást nem nagyon tehetsz, ami legális bosszú lehet, az illegálishoz meg úgyis van elég fantáziád gondolom, viszont kétlem, hogy itt most az megérné...

2016. júl. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
que? Na addig álljál féllábon amíg a Jó Isten segít neked !
2016. júl. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Keress új munkát. Bosszú csak bosszút szül...

Gondolkodj pozitívan, és mielőtt olyat tennél, ülj le és gondold át az életed:)

2016. júl. 1. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#1, bízom benne.

#2, a többieket már figyelmeztettem. Persze, mikor a cuccaimért visszamentem alig bírtam megállni, hogy ne menjek neki,de tudom hogy abból megint nekem lenne bajom.

#3, talán segít.

#4 Persze, csak annyira bosszantó, hogy ide jön és elront mindent, meg pont most kéne legjobban a pénz. :/ Mindenképpen keresek új munkát, próbálok pozitív lenni! :)

2016. júl. 1. 01:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Lebukott már a nő? Sikerült új munkát találni?
2016. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem bukott még le, meg igazából már nem is tudom mi van ott bent, nem nagyon beszélnek velem a többiek se, szerintem tele beszélte a fejüket vagy nem tudom, de mindegy már túlléptem rajt. :) Igen, augusztus elején kezdek! :)
2016. júl. 18. 00:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!