Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha iszok vagy drogozok, akkor...

Ha iszok vagy drogozok, akkor minden gátlásom eltűnik akkor is, ha egy nagyon-nagyon félénk valaki vagyok?

Figyelt kérdés

Nem ittam még, nem voltam még részeg. Én egy nagyon szorongó, félénk, gátlásos személyiségű ember vagyok. Ha innék vagy drogoznék, akkor ezeket a gátlásaimat feloldaná az alkohol vagy a drog? És ha nagyon szomorú vagyok, akkor ezen is segítene, legalább arra az időre, amíg bennem van? Mert én ezt nem tudom elképzelni...


20/F


2016. dec. 11. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod ki ha érdekel? Személyenként változik, de igen valamennyire biztos feloldodsz az alkoholtol ha nem is teljesen. De nem fogja megoldani minden bajod.
2016. dec. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Arra a kis időre, amíg benned van, talán lenne némi hatása, csak éppen ezzel semmire nem mész.


Az életet nem lehet részegen leélni, minden fontos dolgot józanul csinál az ember, úgyhogy emiatt végtelen nagy baromság lenne akár inni, akár drogozni.


Többre mennél egy profi pszichiáterrel, aki nem gyógyszereket javasol, hanem "ráfeküdnétek" a meditációra, az agykontrollra, az önhipnózisra, stb, és ezekkel a módszerekkel, alapjaiban, a tudatalattid lassú, gyökeres átformálásával a személyiségedet változtatnád meg.


Ez lassabb módszer ugyan, meg melósabb, viszont tartósabb, és az egyetlen hatékony módszer.

Nem mellesleg nem b-ssza szét se az agyad, se a májad, se a veséd, meg még a sittet se kockáztatod.

2016. dec. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem feltetlenul. Mindenkire maskepp hat az alkohol, van aki kedves lesz es baratkozo, van aki meg agressziv es kotekedo, van aki befele fordul meg inkabb tole, van akinek hirtelen az egesz vilag a baratja lesz. Egyaltalan nem biztos hogy jobb kedved lesz tole, lehet hogy pont forditva


A drog az megint nagyon sokretu lehet, sokretu hatassal.

2016. dec. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon sokféle drog van (az alkohol is drog). A legtöbbnél szerintem ez nem működik, de ez típus függő is. Ha szarul vagy, szorongsz, azt a legtöbb tudatmódosító inkább csak fokozza. Persze ha olyan mattrészegre iszod magad, hogy már nem vagy magadnál, akkor addig nyilván nem érzel semmit.


Ami tényleg nagyon jól oldja a gátlásokat, az az MDMA. Ezt hívták eredetileg extasy-nak, de ma már az utcai ekik szinte mind dizájner drogok, igazi MDMA-hoz nehéz hozzájutni. Annak idején (még talán most is bizonyos helyeken) ezt konkrétan terápiákná használták, mert jelentősen segít feloldani a pácienst és bele lehet menni nagyon mély traumákba is, meg ilyesmi. Persze betiltották ezt is a legtöbb helyen. De van ilyen is.

2016. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!