Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert olyan nehez anyamnak...

Miert olyan nehez anyamnak felfognia, hogy nekem nem csak es kizarolag o letezik? Nem drogozok, nem cigizek, nem vagyok pias sem, de nekem vannak barataim es pasim.

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag csak ebedre es aludni jarok haza, mert valakivel mindig vagyok, akkor meg ir fb-n, hogy hova mentem, kozben pedig tudja. Ha nem irok neki 10 perc elteltevel betegre aggodja magat. beszeltem vele, de elkuldott a busba

18L


2015. aug. 5. 10:56
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Jajj te szegény. Ülj már le a fürdőszoba elé, és várd meg, míg elkezdelek sajnálni.
2015. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2%
Ne legyenek barátaid és pasid ennyi évesen. Barátkozz, de igaza van anyádnak, nem helyes amit csinálsz. Buta és kiégett leszel, inkább olvass otthon könyveket vagy kulturálódj.
2015. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
Azert a "csak enni meg aludni jarok haza" es a "kizarolag o letezik" kozott van egy eleg szeles terulet, na azon kene valamit behatarolni.
2015. aug. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
38%

És neked miért olyan nehéz felfogni, hogy anyád nem csak azért létezik, hogy legyen tető a fejed fölött, meg legyen mit enni, ha véletlen hazaszédelegsz...?

Talán néha tölts időt vele is.

2015. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%

#2Ne legyenek barátai?Akkor gondolom az ovisoknak se mert tul korai még szocializálódni...Ne legyen pasija/ne pasizzon,és mikor csinálja ezeket 100 évesen?

De abban eggyetértek hogy legyen többet az anyjával...

2015. aug. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Ok, hogy vannak barátaid, meg pasid, de azért anyuddal is tölts már egy kis időt. Mi van apukáddal? Róla miért nem írsz? Ha nincs már, vagy lelépett, akkor érthető, hogy anyud magányosnak érzi magát. Menj vele fagyizni vagy vásárolni, esetleg csak sétáljatok. Hidd el ez jól fog esni neki és nem éreznéd úgy, hogy állandóan rajtad lóg. Szóval a szűk időbeosztásodba anyudnak is jusson már hely, biztos díjazná.
2015. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád magányosnak érzi magát.
2015. aug. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Azért nehéz, mert nem arról van szó, hogy nem kizárólag ő létezik,; hanem arról, hogy rajta kívül minden :(
2015. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt közölhetné rendesebben is.
2015. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!